Aliexpress katalogs latviski

Visaptverošs Aliexpress katalogs latviski padara iepirkšanos internetā ērtāku un ātrāku. Atrodi vajadzīgās preces un dāvanas latviešu valodā un pērc internetā lētāk kā Latvijā. Izvēlies katalogā atbilstošu kategoriju, sadaļu un iepērcies ar atlaidēm. Daudzām precēm šobrīd ir bezmaksas piegāde. Ja vēlies uzzināt vairāk par iepirkšanos interneta veikalā, aplūko Aliexpress sadaļu. Ja pirkt, tad Pirkt.lv.

ATLAIDES LĪDZ 70% POPULĀRĀKAJĀM PRECĒM
(skat. katalogā zemāk)

 

2500+ iemīļotu spēļu konsole (no 75)

Jogas paklājs (no 20)

Drons ar 4K video (23,16)

Elektriska zobubirste (16,09)

Naktskrekls (9,35)

Koša kleita (7,10)

Brīvības svārki (11,22)

Vannasistabas piederumu turētājs (3,78)

Koka LED modinātājs (8,41)

Sieviešu soma (16,74)

Vīriešu soma (13,09)

Zīdaiņu soma (23,86)

Projektors (68,41)

Digitālā tāfele (12,58)

Mikroskops bērniem (25,37)

DAIWA Fuego LT spole (64,48)

Metāla pusdienu kārba ar karoti (12,03)

Make-up organizētājs (7,68)

Fitnesa - jogas bikses (9,16)

Skapīšu - Sienas uzlīmes (7,45)

Dārza apūdeņošanas taimeris (16,8)

500+ kluču komplekts (21,55)

Ä¢imenes foto koks (9,45)

Elzas - nagu uzlīmes (0,80)

Saulesbrilles (8,40)

Informācija

Aliexpress latviešu valodā

Latvijā populārākais ārzemju interneta veikals Aliexpress ir iecienīts, jo piedāvā zemas cenas, plašu preču piedāvājumu un nereti arī bezmaksas piegādi. Pircējiem izvēlei tiek piedāvāti vairāki miljoni preču dažādās kategorijās, bet kā atrast vajadzīgo? Aliexpress katalogs ļauj atrast nepieciešamās preces interneta veikalā latviešu valodā. Noklikšķinot uz izvēlnes, nokļūsiet Aliexpress veikala atbilstošajā sadaļā.

Papildus informāciju par veikalu, iepirkšanās procesu, reģistrēšanos, pasūtīšanu, muitu un citas nianses varat atrast apmeklējot pirkt.lv/aliexpress/ Ja neizdodas atrast meklēto, atrakstiet un mēs a) papildināsim katalogu un b) nosūtīsim teksta saiti uz jūsu epastu.

Iepirkšanās internetā tagad ir kļuvuši vēl ērtāka, jo iepirkties droši var arī tie, kas angļu valodu vai krievu valodu pilnībā nepārzina. Tas, ka ali express Latvijā ir pats populārākais ārzemju interneta veikals nav noticis nejauši. Esam novērtējuši šīs e-veikala platformas priekšrocības, sevišķi zemākas cenas nekā tām pašām precēm Latvijā. Rezultātā cilvēki, kas vēlas ietaupīt dod priekšroku savlaicīgiem pirkumiem internetā.  Katalogs latviski šādos brīžos noder gan tiem, kas meklē konkrētas preces, gan tiem, kas tikai meklē atsevišķu kategoriju. Aliexpres pie mums ir uz palikšanu un laika gaitā, iespējams, izkonkurēs arī vietējos internetveikalus, piegādājot īsākus preču piegādes termiņus, labākus garantijas nosacījumus un citus bonusus.

Ņemiet vērā – veicot pasÅ«tÄ«jumus internetā no valstÄ«m, kas atrodas ārpus ES, pievienotās vērtÄ«bas nodoklis ir jāmaksā, ja pirkuma summa kopā ar piegādes izmaksām pārsniedz 22 eiro, bet muitas nodoklis bÅ«s jāmaksā, sÅ«tÄ«juma cenai pakāpjot 150 eiro sliekšņa. SÅ«tot vairākas preces no viena pārdevēja, ir vērts sadalÄ«t sÅ«tÄ«jumu vairākos mazākos pasÅ«tÄ«jumos, tādējādi iekļaujoties limitos. Tas ļaus ietaupÄ«t. 

Svarīgi: Ķīna ir atguvusies no covid-19 radītajiem satricinājumiem un piegādes notiek saskaņā ar plānoto laika grafiku. Tajā pašā laikā svētku, sevišķi Ziemassvētku sezonas laikā ir jārēķinās, ka Latvijas pastā iespējama aizķeršanās. Tiem, kas pasūta preces šajā periodā ir vērts paredzēt piegādei dažas papildus dienas Aliexpress preču piegādei uz Latviju. Katalogs palīdzēs atrast precīzi to, kas ir nepieciešams maksimāli ātri. 


*JÅ«s varētu interesēt arÄ« katalogs krievu valodā – aliexpress.lv на русском.Tajā apkopotas populārākās aliekspress kategorijas krieviski, dodot iespēju iepirkties internetā tiem, kas pietiekami labi nepārvalda citas valodas.