Aliexpress katalogs latviski

Atrodi vajadzīgās preces un dāvanas latviešu valodā un pērc internetā lētāk kā Latvijā. Izvēlies atbilstošu kategoriju un sadaļu un iepērcies ar atlaidēm. Daudzām precēm šobrīd ir bezmaksas piegāde uz norādīto adresi Latvijā. Ja vēlies uzzināt vairāk par iepirkšanos internetveikalā, aplūko Aliexpress sadaļu. Ja pirkt, tad Pirkt.lv.

ATLAIDES LĪDZ 70% POPULĀRĀKAJĀM PRECĒM
(skat. katalogā zemāk)

 

Jogas paklājs (20,01)

Saulesbrilles (8,40)

Drons ar 4K video (23,16)

Elektriska zobubirste (16,09)

Naktskrekls (9,35)

Koša kleita (7,10)

Brīvības svārki (11,22)

Vannasistabas piederumu turētājs (3,78)

Koka LED modinātājs (8,41)

Sieviešu soma (16,74)

Vīriešu soma (13,09)

Zīdaiņu soma (23,86)

Projektors (68,41)

Digitālā tāfele (12,58)

Mikroskops bērniem (25,37)

DAIWA Fuego LT spole (64,48)

Metāla pusdienu kārba ar karoti (12,03)

Make-up organizētājs (7,68)

Fitnesa - jogas bikses (9,16)

Skapīšu - Sienas uzlīmes (7,45)

Dārza apūdeņošanas taimeris (16,8)

500+ kluču komplekts (21,55)

Ģimenes foto koks (9,45)

Elzas - nagu uzlīmes (0,80)

Kaķu tualetes paklājs (6,06)

Informācija

Aliexpress latviešu valodā

Latvijā populārākais ārzemju interneta veikals Aliexpress ir iecienīts, jo piedāvā zemas cenas, plašu preču piedāvājumu un nereti arī bezmaksas piegādi. Aliexpress katalogs ļauj atrast nepieciešamās preces internetveikalā latviešu valodā. Noklikšinot uz izvēlnes, nokļūsiet Aliexpress veikala atbilstošajā sadaļā.

Papildus informāciju par veikalu, iepirkšanās procesu, reģistrēšanos, pasūtīšanu, muitu un citas nianses varat atrast apmeklējot pirkt.lv/aliexpress/ Ja neizdodas atrast meklēto preci, atrakstiet un mēs a) papildināsim katalogu un b) nosūtīsim teksta saiti uz jūsu epastu.

Iepirkšanās internetā tagad ir kļuvuši vēl ērtāka, jo iepirkties droši var arī tie, kas angļu valodu vai krievu valodu pilnībā nepārzina. Tas, ka ali express Latvijā ir pats populārākais ārzemju interneta veikals nav noticis nejauši. Esam novērtējuši šīs e-veikala platformas priekšrocības, sevišķi zemākas cenas nekā tām pašām precēm Latvijā. Rezultātā cilvēki, kas vēlas ietaupīt dod priekšroku savlaicīgiem pirkumiem internetā.  Katalogs latviski šādos brīžos noder gan tiem, kas meklē konkrētas preces, gan tiem, kas tikai meklē atsevišķu kategoriju. Aliexpres pie mums ir uz palikšanu un laika gaitā, iespējams, izkonkurēs arī vietējos internetveikalus, piegādājot īsākus preču piegādes termiņus, labākus garantijas nosacījumus un citus bonusus.

Ņemiet vērā – veicot pasūtījumus internetā no valstīm, kas atrodas ārpus ES, pievienotās vērtības nodoklis ir jāmaksā, ja pirkuma summa kopā ar piegādes izmaksām pārsniedz 22 eiro, bet muitas nodoklis būs jāmaksā, sūtījuma cenai pakāpjoties virs 150 eur sliekšņa. Sūtot vairākas preces no viena ražotāja ir vērts sadalīt sūtījumu vairākos mazākos pasūtījumos, tādējādi iekļaujoties noteiktajos nodokļu maksāšanas ierobežojumos.


*Jūs varētu interesēt arī katalogs krievu valodā – aliexpress.lv на русском.Tajā apkopotas populārākās aliekspress kategorijas krieviski, dodot iespēju iepirkties internetā tiem, kas pietiekami labi nepārvalda citas valodas.