Aliexpress katalogs latviski

Plašais Aliexpress katalogs latviski padarīs iepirkšanos internetā ērtāku un ātrāku. Atrodi vajadzīgās preces un dāvanas latviešu valodā un pērc internetā lētāk kā Latvijā. Izvēlies katalogā atbilstošu kategoriju, sadaļu un iepērcies ar atlaidēm. Svarīgi: No 1. jūlija par precēm vērtībā līdz 150 EUR, kas tiek pasūtītas no Ķīnas PVN tiek aprēķināts uzreiz pirkuma brīdī. Latvijā PVN nebūs jāmaksā un deklarācijas nebūs jāpilda. Ja pasūti no veikala noliktavām Eiropā, nodoklis jau ir nomaksāts vai arī būs redzams pirms apmaksas veikšanas. Daudzām precēm šobrīd ir bezmaksas piegāde. Ja vēlies uzzināt vairāk par iepirkšanos interneta veikalā, aplūko Aliexpress sadaļu. Ja pirkt, tad Pirkt.lv.

ATLAIDES LĪDZ 70% POPULĀRĀKAJĀM PRECĒM
(skat. katalogā zemāk)

 

aliexpress katalogs latviski
Spīdošs Iphone maciņš (10 €)
Caurspīdīga krājkase (10,71 €)
DIY Robots - saliec pats (no 24,45 €)
Stilīgs T-krekls (8 €)
Lādējama lampa ar sensoru (no 6 €)
Portatīvā datora turētājs (12 €)
Biezie aizkari (no 6,62 €)
Automātiskā telts, 4-vietīga (75 €)
Pirkstu trenažieris (12 €)
Auto dzinēja kļūdu noteicējs (17,41 €)
Rītasvārki, viegls un izsmalcināts naktskrekls (7,71 €)
2500+Retro spēļu konsole (no 75 €)
Elektriskā zobubirste (no 16,56 €)
Jogas paklājs (no 20 €)
Koša kleita (7,10 €)
Brīvības svārki (11,22 €)
Vannasistabas piederumu turētājs (3,78 €)
Koka LED modinātājs (8,41 €)
Sieviešu soma (16,74 €)
Vīriešu soma un maks (12,86 €)
Zīdaiņu soma (23,86 €)
Mini projektors - wifi, telefonam, mājām, 1280 x 720 px (65,05 €)
Digitālā tāfele (11,94 €)
Mikroskops bērniem (25,37 €)
DAIWA TA MS LT (no 66,23 €)
Metāla pusdienu kārba ar karoti (12,03 €)
Make-up organizētājs (7,68 €)
Fitnesa - jogas bikses (9,16 €)
Skapīšu - Sienas uzlīmes (7,45 €)
Dārza apūdeņošanas taimeris (16,8 €)
500+ kluču komplekts (16,07 €)
Ģimenes foto koks (9,45 €)
Elzas - nagu uzlīmes (0,80 €)
Saulesbrilles (7,55 €)

Informācija

Aliexpress latviešu valodā

Latvijā populārākais ārzemju interneta veikals Aliexpress ir iecienīts, jo piedāvā zemas cenas, plašu preču piedāvājumu un nereti arī bezmaksas piegādi. Pircējiem izvēlei tiek piedāvāti vairāki miljoni preču dažādās kategorijās, bet kā atrast vajadzīgo? Aliexpress katalogs ļauj atrast nepieciešamās preces interneta veikalā latviešu valodā. Noklikšķinot uz izvēlnes, nokļūsiet Aliexpress veikala atbilstošajā sadaļā.

Papildus informāciju par veikalu, iepirkšanās procesu, reģistrēšanos, pasūtīšanu, muitu un citas nianses varat atrast apmeklējot pirkt.lv/aliexpress/ Ja neizdodas atrast meklēto, atrakstiet un mēs a) papildināsim katalogu un b) nosūtīsim teksta saiti uz jūsu epastu.

Iepirkšanās internetā tagad ir kļuvuši vēl ērtāka, jo iepirkties droši var arī tie, kas angļu valodu vai krievu valodu pilnībā nepārzina. Tas, ka ali express Latvijā ir pats populārākais ārzemju interneta veikals nav noticis nejauši. Esam novērtējuši šīs e-veikala platformas priekšrocības, sevišķi zemākas cenas nekā tām pašām precēm Latvijā. Rezultātā cilvēki, kas vēlas ietaupīt dod priekšroku savlaicīgiem pirkumiem internetā.  Katalogs latviski šādos brīžos noder gan tiem, kas meklē konkrētas preces, gan tiem, kas tikai meklē atsevišķu kategoriju. Aliexpres pie mums ir uz palikšanu un laika gaitā, iespējams, izkonkurēs arī vietējos internetveikalus, piegādājot īsākus preču piegādes termiņus, labākus garantijas nosacījumus un citus bonusus.

Ņemiet vērā – veicot pasūtījumus internetā no valstīm, kas atrodas ārpus ES, pievienotās vērtības nodoklis ir jāmaksā jau no pirmā centa. Par precēm vērtībā līdz 150 EUR, PVN nodokli Aliexpress iekasēs uzreiz pirkuma brīdī un vēlāk to pārskaitīs Latvijas budžetā. Pircējam nekas papildus Latvijā nebūs jāmaksā un deklarācijas nebūs jāpilda. Muitas nodoklis būs jāmaksā, sūtījuma cenai pakāpjot 150 eiro sliekšņa. Sūtot vairākas preces no viena pārdevēja, ir vērts sadalīt sūtījumu vairākos mazākos pasūtījumos, tādējādi iekļaujoties limitos. Tas ļaus ietaupīt.

Svarīgi: Ķīna ir atguvusies no covid-19 radītajiem satricinājumiem un piegādes notiek saskaņā ar plānoto laika grafiku. Tajā pašā laikā svētku laikā ir iespējama aizķeršanās  Latvijas pastā.Tiem, kas pasūta preces šajā periodā ir vērts paredzēt piegādei dažas papildus dienas Aliexpress preču piegādei uz Latviju. Katalogs palīdzēs atrast precīzi to, kas ir nepieciešams maksimāli ātri. Ja nevari atrast vajadzīgo, atraksti mums. Mēs palīdzēsim.


*Jūs varētu interesēt arī katalogs krievu valodā – aliexpress.lv на русском.Tajā apkopotas populārākās aliekspress kategorijas krieviski, dodot iespēju iepirkties internetā tiem, kas pietiekami labi nepārvalda citas valodas.