TŪRISMA UN SPORTA INVENTĀRS

Sports un aktivitātes brīvā dabā ir viens no veselības stūrakmeņiem. Parūpējieties par savu un tuvinieku veselību, piekopjot aktīvu dzīvesveidu. Ar labu inventāru sportot un atpūsties ir ērtāk un patīkamāk. To var iegādāties sev vai pirkt uz priekšdienām draugiem un radiem dāvanām. Šobrīd pirkt sporta un tūrisma inventāru internetā ir izdevīgāk, turklāt daudzām precēm šobrīd ir iespējama bezmaksas piegāde. 

10 gb gumijas zivis (1,10 €)
Izdzīvošanas komplekts 12:1 (21,56 €)
TRX tipa siksnas (18,23 €)
Jostas soma (9,16€)
Jogas paklājs (14,25 €)
Velo spogulis (9,30€)
Medību kamera (21,41 €)
Digitālais nakts redzamības optiskais tēmeklis (466,72 €)
Optiskais tēmeklis 3-9X40 (20,15 €)
Sarkanā punkta tēmeklis - lukturis (28,21 €)
Metāla loks (27,78€)
Stobra tīrīšanas komplekts (8,41 €)

SPORTA PRECES UN SPORTA INVENTĀRS

Sports ir viens no pamatiem, lai nostiprinātu un saglabātu veselību mūsu laikmetā. Latvijā ikvienam ir iespējams izvēlēties virkni dažādu sporta veidu atbilstoši savām interesēm un fiziskās sagatavotības līmenim. Sporta veikali un sporta preces internetā nodrošina iespējas iegādāties visu nepieciešamo – sporta inventārs un ekipējums katra vajadzībām. Visbiežāk izmantotais sporta inventārs – apavi, apģērbs, vingrošanas aprīkojums, raketes, boksa maisi un boksa cimdi, velosipēdi, velosipēdu rezerves daļas, hanteles, galda sporta spēles, peldkostīmi, makšķerēšanas inventārs, sporta somas, ceļojuma paklājiņi un tūrisma inventārs. Ikviens var piepirkt māju pilnu ar visdažādākajām precēm, taču rezultāts būs tikai tad, ja reāli arī sportosiet. Aplūkojiet arī citas Aliexpress kataloga sadaļas latviski.

Šodien vairāk kā agrāk mēs redzam, ka sports un fiziskās aktivitātes ir vajadzīgas jebkurā vecumā. Tās palīdz saglabāt un uzlabot veselību un sportisko kondīciju,. Labāka imūnissistēma un veselība aizsargā mūs no dažādām slimībām un palielina labsajūtu. Iespējams, esat dzirdējuši par laimes hormoniem – endorfīniem, kas izstrādājas fiziskās slodzes laikā. Būt laimīgiem un veseliem – vai ir vēl kāds labāks iemesls, lai sāktu sportot jau šodien?


Biljards

Mēdz teikt, ka biljards ir džentelmeņu sports, taču to var spēlēt arī dāmas un pat bērni. Ja biljarda galdam mājās nav vietas, ir iespējams nopirkt mazāka izmēra biljarda galdus un aprīkojumu, kas piemērots jebkuram mājoklim. Pieejami arī rezerves aksesuāri – kijas un bumbas.

Galda teniss

Galda teniss patīk daudziem, jo tas ir ātrs un dinamisks, turklāt galda tenisu var spēlēt jebkurā vecumā. Patīk gan skolniekiem, kas var spēlēt no rīta līdz vakaram, gan pieaugušajiem, kam spēlēšanai atliek mazāk laika. Galda tenisa piederumi – tīkli, galda tenisa bumbiņas, tenisa raketes, komplekti, rakešu somas un tīkli par draudzīgām cenām katrai gaumei.

Šautriņmešana

Šautriņmešana jeb “darts” vai dārti ir sporta veids, kur nepieciešama liela pacietība un precizitāte. Šeit nav vajadzīgs milzīgs fiziskais spēks, tādēļ sacensībās redzam sacenšamies vīrus lieliem vēderiem. Arī daži latvieši jau spēlē šautriņas pasaules līmenī, bet tas nav galvenais. Šautriņu spēli varam spēlēt ikviens – savā mājā, garāžā, darba telpās vai skolā. Internetveikals piedāvā – šautriņmešanas dēļi, šautriņu komplekti, rezerves daļas un aksesuāri. Paši lētākie šautriņu komplekti ātro nolietosies, bet šautriņas lidos slikti. Ja vēlaties šo spēli spēlēt arī ikdienā, pērciet dārgāku variantu, bet pirms tam izlasiet pircēju atsauksmes.

Bokss un austrumu cīņas

Ikviens vīrietis vēlas būt stiprs. Austrumu cīņas (karate, džudo, taekvando, jiu jitsu, sambo), kikbokss un bokss ir galvenie pilna kontakta cīņas sporta veidi. Lai pasargātu sevi un sparinga partneri ir nepieciešams specifisks inventārs. Katrā no cīņas sporta veidiem tas būs nedaudz atšķirīgs – aizsargķiveres, kāju un kules sargi, elkoņu un potīšu sargi, cimdi, zobu aizsargi – kapas. Papildus nepieciešams arī treniņa aprīkojums – boksa maisi, bumbieri, speciālie paklāji, lecamauklas, apģērbs (kimono, šorti, sporta bikses). Interneta veikali nodrošina iespējas iegādāties visu nepieciešamo šiem sporta veidiem ar piegādi. Lai atrastu vajadzīgās preces, izvēlēties atbilstošo sporta veidu.

Fitness

Normālos apstākļos pilsētu iedzīvotājiem un ne tikai fitness, svarcelšana un sporta zāles apmeklējums ir vieni no populārākajiem sporta veidiem. Šeit var sportot individuāli un padarīt ķermeņi muskuļaināku, tvirtāku, pievilcīgāku pretējam dzimumam. Fitnesam ir vajadzīgi – apavi, fitnesa cimdi, bikses, krekls, ūdens pudele, taču inventāra saraksts var būt daudz plašāks. Pēdējos gados aizvien populārāks kļūst arī āra fitness jeb āra vingrošana, kur visi vingrinājumi tiek izpildīti svaigā gaisā.

Volejbols

Tradicionāli viens no populārākajiem sporta veidiem Latvijā. Komandas sports, kas prasa precizitāti, spēku un vēlams arī garu augumu. Volejbola galvenais inventārs – bumba, tīkls un individuālais aprīkojums – apģērbs un sporta apavi. Internetveikalā šīs preces var iegādāties ar bezmaksas piegādi. Vasarā volejbolu var spēlēt arī ārā – pludmalē vai jebkur citur.

Futbols

Sport karalis – futbols Latvijā periodiski kļūst ļoti populārs. Demokrātisks, interesants un fizisko formu attīstošs sporta veids. Ja vēlaties saglabāt veselību ilgtermiņā – jāierobežo bumbas sitieni ar galvu. Futbola inventārs – bumba, buči (futbola apavi), kājsargi, zeķes, šorti un krekls. Tiesnesim nepieciešama arī svilpe, bet vietējos mačos – savā starpā bez tiesneša var iztikt. Pirkt bumbu internetā vai citu futbola inventāru var ikviens, jo izmaksas ir zemas.  

Basketbols

Izvēlies sadaļu – basketbols un pasūti vajadzīgās preces. Basketbola bumba, basketbola statīvs, apģērbs, apavi, basketbola vairogs. Starp citu basketbola bumbas var būt dažāda izmēra – bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem.

Badmintons

Viens no populārākajiem sporta veidiem Āzijā – badmintons. Daudzi Latvijā to uzskata par bērnu sporta veidu, bet nepamatoti. Badmintons prasa teicamu koordināciju, izturību, viltību un labu fizisko formu. Badmintona raketes, voloniņi (mušiņas), tīkli un viss pārējais, kas vajadzīgs badmintonam tagad internetā izdevīgāk.

Nūjošana

Nordic walking jeb nūjošana Latvijā ir kļuvusi populāra, jo ir ļoti lēta. Paņem rokās nūjas vai vismaz divus atbilstoša garuma kokus un nūjošana var sākties. Tā pati iešana tikai papildus tiek nodarbinātas arī rokas. Lai iemācītos pareizi, paskatieties pamācības internetā vai atrodiet treneri. Trekinga nūjas noderēs arī dodoties izbraucienos uz kalniem.

Teniss

Elitārs sporta veids, jo nepieciešams speciāls laukums. Lai sasniegtu profesionālas virsotnes vajadzīgi gadi un treniņi jāsāk jau bērnībā. Hobija līmenī teniss ir labs sporta veids, ko apgūt jebkurā vecumā, sevišķi tiem, kas plāno virzīties pa karjeras kāpnēm, jo populārs biznesa aprindās. Tenisa raketes, tenisa bumbiņas un tenisa apģērbs – internetā pirkt ērtāk.

Slēpošana un snovbords

Distanču slēpošana ir Latvijai ideāls sporta veids, sevišķi sniegotās ziemās. Slēpes, slēpzābāki, nūjas, lamatiņas, slēpošanas apģērbs, cimdi, cepure, slēpošanas kostīms. Prasības nav augstas un tiem, kas saņemsies nopirkt slēpošanas komplektu, ziemas būs interesantākas vēl daudzus gadus uz priekšu. Snovborda fani Latvijā var laisties lejā no dažiem kalniem – asas izjūtas garantētas. Snovborda dēļi, brilles, snovborda apģērbs. Internetveikals Latvijā vai ārzemēs palīdzēs atrast visu vajadzīgo.

Ūdens sports

Peldēšana ir universāls sporta veids, kas jāmāk ikvienam. Peldkostīmi, peldbikses, peldbrilles, peldēšanas matrači – iespējas ir dažādas. To vis var papildināt sērfošana, niršana un ūdens polo. Vasaras sezona nav gara, taču pirkt peldbikses un peldkostīmu var internetā ar atlaidēm.

Riteņbraukšana

Velosipēds palīdz nokļūt no punkta A uz punktu B un vienlaikus nodrošina nepieciešamās sportiskās aktivitātes. Velosipēdu aksesuāri un velosipēdu rezerves daļas agri vai vēlu ir vajadzīgas katram riteņbraucējam. Shimano rezerves daļas ir populārākās, bet nebūt ne vienīgās. Pirkt velo detaļas internetā savlaicīgi un ietaupīt – kas var būt vienkāršāk. Izveido savu sapņu velosipēdu pats vai papildini ar interesantiem aksesuāriem – velo zvaniņš, pudeles turētājs, velo dators, aizsarginventārs – ķivere, speciālās velo bikses. Atrodi sev vajadzīgo interneta veikalā.

Sporta apģērbs un sporta somas

Visi sporta veidi prasa no sportistiem gribasspēku, bet daudzos ir vajadzīgs arī speciāls apģērbs. Sporta apavi – botas, sporta tērps (modīgs, ērts un izskatīgs). Internetā pirkt sporta apģērbu var būt izdevīgāk. Piedāvājums ir plašāks, cenas zemākas, bet jāpievērš uzmanība izmēriem. Lai ievietotu visu vajadzīgo būs jāpērk sporta soma – izmērs, krāsa, cena atkarīga no sporta. Pērciet to, kas patīk un kalpos ilgi.

Pulsometri, hronometri, pedometri

Sportisti monitorē savus treniņu rezultātus un progresu ļoti bieži. Tas ir vajadzīgs, lai sekotu veselības stāvoklim un novērtētu treniņu pareizību. E-veikali piedāvā plašu klāstu dažādu tehnoloģiju, kas ievērojami atvieglo sporta rezultātu novērošanu. Pulsometrs, hronometrs, pedometrs – pirkt atsevišķi vai vienā ierīcē. Modernās viedierīces ļauj apvienot visus labumus vienā.

Tūrisma preces un tūrisma inventārs

Tūrisma preces latviešiem pārsvarā ir vajadzīgas vasarā, kad sākas atvaļinājumu sezona. Citi savukārt izlemj doties pārgājienos visu gadu vai ceļo uz ārzemēm. Tūrisma paklājiņi, teltis, trauki, katli, gāzes degļi, guļammaisi, trekina nūjas, kompasi, lukturi, ūdens filtri, termosi, ūdensdrošie maisi, tūrisma apģērbs – viss, kas nepieciešams, lai pārgājiens, trekinga maršruts vai tūrisma brauciens izdotos. Medniekiem savukārt noderēs mednieku apģērbs, bet makšķerniekiem – makšķerešānas preces. Tagad mednieku veikals un makšķernieku veikals internetā nodrošina plašu izvēli, labas cenas un bieži arī bezmaksas piegādi. Pērc internetā izdevīgāk.