DĀVANAS

Vairāk kā 100000 dāvanas dažādām dzīves situācijām. Dāvanas vīriešiem, sievietēm, vecākiem, bērniem, kolēģiem, dzimšanas dienai, vārda dienai vai citiem svētkiem. Visdažādākās pārsteigumu espējas katrai gaumei un rocībai. 

IEPIRKŠANĀS KATALOGS

Populārā interneta veikala Aliexpress katalogs latviski. Iepērcies izdevīgāk.

Svētkos un jubilejās mēs vēlamies dāvināt un saņemt dāvanas. Iepriecināsim viens otru ar jaukām un oriģinālām dāvanām, kas liks saņēmēja acīm iemirdzēties patiesā priekā. Katalogā pieejamas daudzas oriģinālas dāvanas un dāvanu kartes jebkuram gaviļniekam (vīrietim, sievietei, mammai, tētim, brālim, māsai, vectēvam, omītei, bērnam, sievai, vīram, kolēģim, dzimšanas dienai, vārda dienai. Ziemassvētkiem, kristībām, kāzām u.c.) Uzdāvināsim neaizmirstamas atmiņas un svētkus saviem tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem. Izvēloties dāvanas, varat dot priekšroku dažādām noderīgām lietām vai gluži pretēji uzdāviniet jaunu pieredzi – piedzīvojumu, atpūtu vai iespēju apgūt jaunas prasmes.


 

Kādas dāvanas izvēlēties? Ko grib saņēmēji?

Daudzi no mums nevar savlaicīgi izdomāt un atrast dāvanas draugiem un tuviniekiem. Ko darīt, ja laiks ir palicis pavisam maz, turklāt vēl gribat iepiecināt savu otro pusīti vai uzreiz vajadzīgas vairākas dāvanas (Ziemassvētkos). Viens no labākajiem variantiem ir pirkt dāvanu internetā. Cilvēkiem patīk negaidīti pārsteigumi, atpūta un jaunas pieredzes, taču viņi reti, kad sev paši dāvina šādas lietas. Tas šķiet dārgi, nevajadzīgi un vienmēr jau ir kādi citi tēriņi. Tajā pašā laikā, saņemot šādu dāvanu, kļūst priecīgāk un ikdiena iekrāsojas košākās krāsās. Kā labas un oriģinālas dāvanas varam pieskaitīt dāvanu kartes, atpūta viesnīcā, spa un masāžas procedūras, biļetes uz pasākumiem, ceļojumi (arī tepat pa Latviju), oriģinālas izklaides un aktivitātes. 

Ko nevajag dāvināt? 

Ja gribat iepiecināt savus tuviniekus, radus vai mīļoto cilvēku, uzdāviniet to, ko viņi paši grib, bet neatļaujas pirkt un bagātiniet viņu ikdienu. Arī pirkt praktiskas, saimniecībā noderīgas lietas nav slikti, taču nevajadzētu cerēt, ka šādā veidā dabūsiet augstu novērtējumu vai papildus mīlestību. Tosteris, tējkanna, panna, drēbes, radio, mobilais tālrunis – noderīgas, taču pārāk pragmatiskas lietas. Ja gribam, mēs paši sev to varam nopirkt. No otras puses, ir taupīgi un pat skopi cilvēki, kas sev nepērk pilnīgi neko. 

Brīdī padomājot, mēs katrs aptuveni varam iedomāties, ko nevēlamies saņemt dzimšanas dienā vai vārda dienā un arī citi domā līdzīgi. Visvairāk cilvēki negrib saņemt dāvanā lietotas vai pārdāvinātas mantas, mājdzīvniekus, kancelejas preces, dekoratīvas figūriņas (putekļu krājēji plauktos), mājas tīrīšanas līdzekļus un vienkārši pārtikas preces. Ir jau labi arī dāvināt šampanieti un torti, bet pašam gaviļniekam jau nekas no tā pāri daudz nepaliks. Šī iemesla dēļ ir labāk uzdāvināt to, ko neviens cits nevar atņemt – jaunu pieredzi. Padomājiet par dāvanu saņēmēju – ko viņš varētu gribēt? Nedāviniet tikai dāvināšanas pēc. Ja pavisam nav idejas un negribat pirkt arī dāvanu kartes, dāviniet vienkārši naudu, tas būs labāk kā pilnīgi nevajadzīgas lietas. 

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā nopirkt dāvanu?

Nopirkt oriģinālu un interesantu dāvanu nav vienkārši. Lai dāvanas saņēmējs būtu patiešām iepriecināts, ir jāzina viņa intereses, vajadzības un sapņi. Situācijās, kad nezinat precīzi, ko pirkt, dāvanu karte var būt laba izvēle.

Lai nopirktu dāvanu internetā, klikšķiniet uz atbilstošas dāvanu kategorijas (piemēram, sievietēm) un izvēlieties piemērotāko variantu. Ierakstiet savu kontaktinformāciju un veiciet apmaksu (bankas pārskaitījums, paypal, ar bankas karti) un saņemsiet dāvanu karti e-pastā (eDāvana). Alternatīva ir saņemt dāvanu karti pakomātā vai ar kurjeru uz mājām, taču par šādu iespēju būs jāmaksā papildus un tas prasīs papildus laiku.

Kāds ir dāvanas kartes derīguma termiņš?

Visām dāvanu kartēm no to iegādes brīža derīguma termiņš ir 12 mēneši jeb 1 gads.

Kā veikt rezervāciju?

Pēc dāvanas iegādes uz tās būs raksīta visa nepieciešamā informācija rezervācijas veikšanai, t.sk. pakalpojuma sniedzēja kontaktinformācija. Rezervāciju vēlams veikt savlaicīgi, ņemot vērā, ka dāvanu kartes derīguma termiņš ir 1 gads.

Vai internetā pirkt dāvanas ir droši? 

Jā, katrai dāvanu kartei ir unikāls svītrkods, kas ļauj to precīzi identificēt, turklāt pirkuma apstiprinājums tiek nosūtīts uz e-pastu. Tas nozīmē, ka pirkt internetā dāvanas ir pat drošāk, jo čeks nevar pazust. Apmaksa tiek veikta caur internetbanku un tas nodrošina, ka nauda nekur nepazūd.

Vai es varu saņemt naudu atpakaļ? 

Jā, pircējam ir tiesības 14 dienu laikā atteikties no dāvanu kartes. Lai to izdarītu, sazinieties ar pārdevēju, nosūtot iesniegumu (iesnieguma paraugu saņemsiet e-pastā).

Dāvanas sievietēm

dāvana vīrietim

Dāvanas vīriešiem

dāvanas mammai un tētim

Mammai un Tētim

dāvanas bērniem

Dāvanas bērniem

dāvanas pāriem

Dāvanas pāriem

dāvana darba kolēģim

Dāvanas kolēģiem