SADZĪVES TEHNIKA

Mana māja mana pils. Šodien vairs nav iedomājama bez dažādām papildus iekārtām un gadžetiem. Virtuves, ēst gatavošanas, personīgās higiēnas un citas mājsaimniecībā noderīgas sadzīves tehnikas preces tagad internetā izdevīgāk. Daudzām precēm ir iespējama bezmaksas piegāde un gandrīz katrai blakus ir lietotāju atsauksmes, fotogrāfijas un vērtējumi.  

Elektriskā zobu birste (6,66 €)

Matu dzenamais (11,36 €)

Elektriskais vakuuma iepakotājs (21,06€)

Robots putekļusūcējs (26,44 €)

Sulu spiede - blenderis (15,31€)

Depilācijas vaska sildītājs - komplekts (14,35€)

Elektrības ieviešana ir padarījusi mūsu dzīves ērtākas un jebkurā mājā tagad ir dažāda veida un izmēra sadzīves tehnika. Ēst gatavošana (cepšana, vārīšana), mazgāšana, sildīšana, žāvēšana, pārtikas uzglabāšana, tīrīšana, apgaismojums un citi. Piedāvājums ir ļoti plašs un atliek izvēlēties to, kas ir tiešām vajadzīgs un noderīgs.

Kā izvēlēties sadzīves tehniku?

Sadzīves tehnikas interneta veikals ļauj iegādāties mazo un lielo sadzīves tehniku. Tējkannas, tosteri, plītis, veļasmašīnas, ledusskapji, kafijas aparāti, gludekļi, kondicionieri, ventilatori, putekļu sūcēji, vafeļu pannas, tosteri, televizori, video un audio tehnika, iebūvētā sadzīves tehnika – ir lietas, ko vēlamies nomainīt, kuras iegādāties pirmo reizi, bet kā izvēlēties pareizo? Pirmkārt, nosakiet savas finansiālās robežas, otrkārt, atrodiet labākos piedāvājumus internetā. Citu lietotāju atsauksmes par sadzīves tehniku ļauj saprast, kura prece ir labāka, kā arī palīdz spriest par to kvalitāti. Kvalitatīvas preces ir iespējams iegādāties par pieņemamu cenu.

Izmērs un izskats

Ierīces izmērs ir ļoti būtisks. Katrā virtuvē vai mājā ir tikai konkrēts vietas daudzums, līdz ar to sadzīves tehnikas ierīču izmēram ir ļoti liela nozīme. Uz darba virsmas parasti var novietot tikai 3 – 4 ierīces, bet pārējās ierīces tiek slēptas skapjos, atvilknēs vai pieliekamajā. Izskats ir otrs svarīgs faktors. Reizēm ir svarīgi piemaksāt par dārgāku ierīci, ja tā izskatās labāk. Nebūtu prātīgi pirkt ierīces, kas ir neglītas, jo to izskats vēlāk var sākt tracināt.

Funkcionalitāte

Katrai jaunai ierīču paaudzei pievienojas jaunas un jaunas funkcijas. Pieredze tomēr liecina, ka lielākā daļa cilvēku ikdienā izmanto tikai dažas – pašas svarīgākās sadzīves tehnikas ierīču funkcijas. Apdomājiet, vai jums ir nepieciešami vairāki desmiti programmēšanas funkciju, ja līdz šim katrai ierīcei izmantojat tikai ieslēgšanas un izslēgšanas pogu. Iespējams, esat gatavi jaunai pieredzei, bet vai ir vērts par to piemaksāt vairākus desmitus vai pat simtus eiro.

Ražotājs

Zīmoli ir dažādi un zīmola esamība reizēm garantē kvalitāti. No otras puses, zīmola preces visbiežāk ir dārgākas kā nezināma vai mazāk zināma zīmola preces. Saskaņā ar ES noteikumiem ražotājiem ES ir jānodrošina 2 gadu garantija jebkurai precei, bet ārpus ES nosacījumi var būt atšķirīgi. Lētākas sadzīves tehnikas preces parasti ir tās, kas ir baltā krāsā, ar mazāk funkcijām un vienkāršākas. Cena, protams, ir galvenais iemesls, kādēļ cilvēki izvēlas lētākas preces. Kādēļ maksāt par tējkannu, gludekli vai fēnu vairāk kā nepieciešams?

Kādēļ iegādāties internetā?

Interneta veikals nodrošina iespēju iegādāties preces ātri un vienkārši. Visām precēm ir norādīts piegādes laiks, pārdevēja informācija, atsauksmes no citiem lietotājiem. Gadījumā, ja prece neapmierina vai netiek piegādāta to ir iespējams atgriezt vai nereti pat atgūt naudu. Ērta iepirkšanās pieredze tomēr ir galvenais, kādēļ Latvijas iedzīvotāji iepērkas aliexpress vai citos interneta veikalos. Pirmais nodrošina ļoti plašu piedāvājumu un bieži arī zemākas cenas nekā internetveikali Latvijā. Lietotāju ērtībai šobrīd ir sagatavots aliexpress katalogs latviski. Tā izmantošana ļauj bez liekām raizēm atrast nepieciešamās preces veikalā, kur iepirkšanās notiek angļu vai krievu valodā.

Zemākas cenas, iepirkšanās 24 stundas diennaktī, bez rindām un liekas drūzmas, bez uzmācīgiem pārdevējiem. Iepirkties internetā izvēlas aizvien vairāk Latvijas iedzīvotāji, t.sk. arī tie, kas vēl pirms 5 gadiem teica, ka nekad neko nepirks internetā. Katram pirkumam var ierakstīt atsauksmes un vajadzības gadījumā sazināties ar pārdevēju, lai vienotos par abām pusēm izdevīgu risinājumu. Pārdevēji ļoti cenšas saglabāt maksimāli pozitīvu reitingu un ir gatavi lieliem kompromisiem situācijās, kad klients izrāda pat mazāko neapmierinātību. Par precēm var maksāt ar dažādām maksāšanas platformām, t.sk. kredītkarti, paypal, webmoney un citām. 21. gs sadzīves tehnika internetā tiek tirgota aizvien biežāk un tiek prognozēts, ka tradicionālo veikalu loma aizvien samazināsies. Sazīves tehnikas kategorijā nav iekļautas visas preces. Aplūkojiet, kas pieejams sadaļā Elektronika