ELEKTRONIKA

Elektronikas preces bagātina mūsu ikdienu ar mūziku, foto, audio, padarot to vienkāršāku, interesantāku un bieži arī vieglāku. Pirkt elektroniku internetā ir izdevīgāk, jo visam ir lielāka izvēle un preces var nopirkt  lētāk. Lielai daļai elektronikas preču bieži tiek piedāvāta bezmaksas piegāde, kas padara iegādi īpaši pievilcīgu. Lai izvēle būtu veiksmīgākai, ir vērts pirms pasūtīšanas iepazīties ar preces aprakstu, piegādes nosacījumiem, termiņiem, kā arī citu lietotāju atsauksmēm un fotogrāfijām, kas pievienotas preci saņemot. Veicot pasūtījumus savlaicīgi un pārdomāti, ikviens var nopirkt dāvanas sev un tuviniekiem praktiski visām dzīves situācijām. Viss aliexpress preču katalogs latviski ir atrodams šajā sadaļā

Bezvadu austiņas Android telefoniem (15 €)
MP3 pleijeris 4 - 40 GB (no 27 €)
Arduino sākuma komplekts (21,26€)
Smart TV un Youtube box uz Android bāzes (no 25,50 €)
2500+ retro spēļu konsole (no 75 €)
Kasešu pleijeris - pārveidotājs uz MP3 (16 €)
Viedpulkstenis (no 10,14 €)
Mini kamera ar kustību sensoru (19,87 €)
MacBook Pro multi usb adapteris (no 21,39 €)
4K TV box (25,2€)
Sporta kamera (88,26 €)
Ar balsi ieslēdzams mini diktafons (19,75 €)

Elektronikas preces mājai un profesionālai darbībai

Elektronikas preces ir kļuvušas par neatņemamu mūsu ikdienas sastāvdaļu. Foto, video, audio tehnika, spēļu konsoles, dažādas viedierīces, saules baterijas, mobilie telefoni un roboti, pat cigaretes ir kļuvušas elektroniskas. Izvēles iespējas ir ļoti plašas, bet lētāk pasūtīt elektronikas iekārtas un preces var internetā. Mājas vajadzībām noderēs arī sadzīves tehnika, kas var ļoti atslogot un uzlabot ikdienas dzīvi. Latvijas iedzīvotāji elektroniku internetā pasūta salīdzinoši bieži, jo atšķirībā no kurpēm to nevajag uzmērīt, visa informācija ir redzama preces aprakstā un tas ir lētāk. Īpaši populāra ir mazā elektronika – MP3 pleijeri, MP4 pleijeri, foto un video aparāti, mūzikas atskaņošanas aksesuāri – tumbas jeb skandas, mājas kinozāle un tās aksesuāri un citas preces. Piedāvājums ir ļoti plašs, atliek tikai tikt skaidrībā, kas ir vajadzīgs ikdienas uzlabošanai un izdaiļošanai. 

Plašāks internetveikalu preču piedāvājums ir pieejams Pirkt.lv katalogā. Ja vēlaties noskaidrot papildus informāciju par preču pasūtīšanu no ārzemēm, lasiet sadaļu Aliexpress, kur apkopots viss, kas jāzina, veicot pasūtījumus internetā. Saskaņā ar statistiku tas ir populārākais ārzemju interneta veikals Latvijā un šeit ir iespējams aplūkot tā preču katalogu latviešu valodā.