SOMAS UN MAKI

Somas un somiņas – ikdienas nepieciešamība un stila elements. Pieejamas visdažādākajās krāsās, izmēros un piemērotas visdažādākajām gaumēm. Paspilgtini savu personību ar jaunu, ērtu un modīgu somu.  Daudzām somām šobrīd ir pieejama bezmaksas piegāde. Aplūkojiet fotogrāfijas un lietotāju atsauksmes. Tagad internetā iepirkšanās ir izdevīgāka.

Rozā ādas somiņa (20,58€)
Teātra somiņa (6,31 €)
Brūna sieviešu plecu soma (16,81€)
Vīriešu ādas maks (10,33 €)
Vīriešu plecu - laptop ādas soma (29,76 €)
Sieviešu mugursoma (no 8,46 €)

Stilīgas somas un maki katrai gaumei

Iziešana no mājas nav iedomājama bez kārtīgas somas. Sievietēm, vīriešiem un bērniem ir dažādas lietas, kas jānes, līdz ar to somu izvēle atšķiras. Mugursomas, sporta somas, kosmētikas maki, skolas somas, čemodāni, ceļojumu somas, penāļi, rokassomiņas, maki karšu un kredītkaršu ielikšanai, datorsomas, plecu somas – apbrīnojami, cik daudz dažādus somu veidus esam izgudrojuši. Katram no tiem ir savs pielietojums un, kas iederas vienā vietā nederēs citā.

Kvalitatīvas un ērtas somas šobrīd var nopirkt, turklāt nereti ar bezmaksas piegādi. Pasūti internetā izdevīgāk un saņem ar piegādi mājās vai tuvākajā pasta nodaļā. Iegādājoties somu, maku vai penāli pievērsiet uzmanību citu lietotāju atsauksmēm un preces aprakstā minētajai informācijai. Pēc preces iegādāšanās ierakstiet arī jūs atsauksmes, lai ciiem vieglāk saprast, ko pirkt. Ja neatradāt, ko meklējāt, ielūkojieties citās kataloga sadaļās vai atrakstiet, ko meklējāt, bet neatradāt un mēs papildināsim katalogu.