MOBILIE TELEFONI UN AKSESUĀRI

Mobilie telefoni un to piederumi (lādētāji, remontkomplekti, aizsargstikli, maciņi turētāji) palīdz padarīt dzīvi ērtāku un drošāku. Nevienam nepatīk, ka telefons priekšlaicīgi izlādējas vai nokrīt zemē un neglābjami saplīst. No tā var izvairīties, rīkojoties savlaicīgi. Iepirkšanās internetā ļauj iegādāties mobilos telefonus un to aksesuārus būtiski lētāk. Daudzām precēm šobrīd ir pieejama arī bezmaksas piegāde. Internetā izdevīgāk.

Power Bank 1000mAh (9,44 €)

Bezvadu lādētājs (4,22 €)

Telefona turētājs (4,69 €)

Auto lādētājs (4,69€)

Telefona velo turētājs (4,69 €)

Trīskājis - selfie stick (no 7,51 €)

Mobilie telefoni ikdienas vajadzībām un profesionālai darbībai

Mobilais telefons jau sen ir kļuvis par plaša patēriņa preci. Ja agrāk tādi bija tikai bagātiem uzņēmējiem un valsts iestādēm, šodien mobilie telefoni ir skolēniem, pensionāriem un praktiski visiem Latvijas iedzīvotājiem. Tiem, kam nav pa kabatai vai nepatīk dārgie iphone telefoni, ir pieejamas daudzas Android sistēmas alternetīvas. Lenovo, Huawei, OnePlus, Samsung Galaxy, XIaomi, Iphone, LG un citi mobilie tārlruņi nodrošina saziņas un interneta izmantošanas iespējas no jebkuras vietas.

Katram mobilajam telefonam reizēm nepieciešams remonts un lētas mobilie telefonu rezerves daļas nodrošina iespējas ietaupīt. Līdzīgi arī dažādi aksesuāri – vāciņi, baterijas, lādētāji, aizsargvāciņi palīdz paildzināt un uzturēt telefona darbību ilgākā periodā.

Pērc mobilo telefonu internetā lētāk. Katrai precei blakus pievienotas lietotāju atsauksmes un foto attēli, kas ļauj spriest par preces kvalitāti. Pievērsiet uzmanību arī ziņām par preces piegādes iespējām un plānoto piegādes laiku. Jautājumu gadījumā sazinieties ar pārdevēju čatā vai rakstot e-pasta vēstuli.


Komunikācijas ierīces (antenas, rūteri, modemi, optiskās šķiedras)

Mobilais telefons nav vienīgā ierīce, kas nodrošina sakarus starp iedzīvotājiem. Modemi un rūteri ir vajadzīgi, lai vairākas ierīces un datori varētu savienoties savā starpā. Antenas un rācijas turpretim ir paredzētas specifiskiem mērķiem, īstenojot projektus nelielā attālumā vienam no otras, nemaksājot par datu pārraidi.

Profesionāļiem un speciālistiem reizēm var būt nepieciešami optiskās šķiedras un optiskās šķiedras savienošanas ierīces, kas arī ir pieejamas iegādei internetā.


Plašāku preču piedāvājumu meklējiet Pirkt.lv katalogā. Iepirkšanās internetā var būt ērta un izdevīga.