INSTRUMENTI UN RĪKI

Instrumenti un instrumentu komplekti mājai un profesionālām vajadzībām. Pērkot internetā preces iespējams iegādāties ērtāk un lētāk, turklāt daudziem instrumentiem šobrīd ir pieejama bezmaksas piegāde. 

Metināšanas iekārta (32,47 €)

Konusurbis (4,69€)

Auto atslēgu komplekts (15,44€)

Nakts redzamības binoklis (13,23 €)

Auto buktes izvilcējs (15,66 €)

Multi instruments (9,54 €)

INSTRUMENTI

​Internetveikalā var iegādāties visu, kas nepieciešams, lai būvētu un radītu. Piemēroti instrumenti ir pamatu pamats, lai darbi ietu no rokas. Kokapstrāde, celtniecība, dārza darbi, mašīnbūve, testēšana, ražošana, metināšana – jomas ir daudzas un dažādas, bet bez kvalitatīviem instrumentiem neviena no tām nav iespējama. Meistars vai iesācējs, profesionālis vai amatnieks hobija līmenī – instrumentu veikals palīdzēs atrast visu nepieciešamo vissarežģītāko uzdevumu veikšanai.

Instrumenti piemēroti visdažādākā apjoma darbu veikšanai mājās, komerciālas nozīmes telpās vai industriālos objektos.

Elektriskie instrumenti

Elektriskā urbjmašīna, perforators, elektriskā ēvele, skavu pistoles, slīpmašīnas, elektriskās uzgriežņu atslēgas – elektrība ir pavērusi cilvēku dzīvē jaunu lappusi, būtiski atvieglojot un padarot darbu veikšanu ātrāku. Izvēlies, kurš elektriskais instruments ir vajadzīgs konkrētu darbu veikšanai.

Mēri un detektori

Tiem, kas nepaļaujas tikai uz savām acīm un sajūtām darbu veikšanai reizēm ir vajadzīgi ļoti precīzi darba instrumenti. Strāvas mērītājs, multimetrs, bateriju testeri, elektrības vadu meklētāji, frekvences mērītāji un blīvuma mērītāji, termometri, cietības testētāji, PH mērierīces, mitruma mērītāji, ultraskaņas detektori, taimeri un detektori, ātruma un skaņas mērīšana, gāzes vai ūdens skaitītāji – interneta veikali var palīdzēt nopirkt visu, kas nepieciešams precīzu mēru veikšanai.  

Optiskie instrumenti

Būtiskākais nav acīm saskatāms. Lai izprastu vielu īpašības, ir nepieciešami speciāli instrumenti, kas palīdz iedziļināties to īpašību būtībā. Mikroskopi, lupas, teleskopi, binokļi, spektometrs, relektometrs, lāzera tālmērs vai līmeņrādis, objektīvi – instrumentu veikali piedāvā pilnu preču klāstu par pieņemamu cenu.

Rokas instrumenti

Neskatoties uz tehnoloģiju attīstību, joprojām ir darbi, ko daudz ātrāk un precīzāk var veikt tieši ar rokām. Skrūvgrieži, kalti, knaibles, muciņu komplekti, āmuri, šķēres, knaibles, atslēdznieku komplekti, uzgaļi, naži un citi instrumenti ir katra mājas darbarīku komplektā un meistara somā.

Metināšanas iekārtas un piederumi

Metināšana var šķist vienkārša, bet prasa zināšanas par materiāliem, to īpašībām un, protams, vajadzīgi arī dažādi speciālie instrumenti. Loka metināšana vai puntkmetināšana, plazmas vai gāzes metināšanas iekārtas, šie ir tikai daži no metināšanas variantiem. Papildus vajadzīgs arī aizargaprīkojums – ķiveres, apģērbs, elektrodu turētāji, metināšanas sprauslas, stieņi, elektrodi un citi piederumi.


Pirkt.lv Instrumentu sadaļā ir pieejami visdažādāko kategoriju instrumenti un darba rīki., t.sk. elektroinstrumenti, mērīšanas un analīzes instrumenti, optiskie instrumenti, smidzināšanas iekārtas, metināšanas aparāts, slīpētājs, karstuma pistole, strāvas un bateriju testētājs, mikroskops, lāzera tālmērs, rokas instrumentu komplekti, perforators, koka ēvele un simtiem citi.

Pēc kategorijas izvēles atvērsies jauns logs, kurā iespējams veikt detalizētāku izvēli pēc krāsas, cenas, jaudas, popularitātes, modeļa veida un citiem parametriem.

Interneta veikals nodrošina dažādas elektronisko norēķinu iespējas un piegādi uz tuvāko pasta nodaļu. Preces tiek piegādātas no ārzemēm, līdz ar to cenas vairumā gadījumu ir zemākas nekā pērkot līdzīgu instrumentu Latvijā. Katram instrumentam klāt pievienots detalizēts apraksts, piegādes informācija un fotogrāfijas. Tāpat lielākajai daļai preču ir pievienotas arī lietotāju atsauksmes un fotogrāfijas, kas ļauj gūt vēl labāku priekšstatu par konkrētās preces modeli. Ja rodas kādi papildus jautājumi sazinieties ar konkrēto pārdevēju, lai noskaidrotu visu nepieciešamo informāciju.

Svarīgi:  daļai preču sasniedzot noteiktu summu tiek piemērotas atlaides vai citi īpaši nosacījumi, piemēram, bezmaksas piegāde uz Latviju.

Plašākas preču piedāvājums ir pieejams Kataloga sadaļā. Iepērcieties internetā izdevīgāk.