BĒRNU ROTAĻLIETAS

Bērni aug ātri un rotaļlietas klasiskā izpratnē viņiem vajag tikai līdz tīņa gadiem. Pirksim un dāvināsim rotaļlietas bērniem, kamēr vēl ir iespēja, lai ir pašiem un mazajiem prieks. Internetā veikalā tagad ir pieejama ļoti plašroa rotaļlietu izvēle un daudzām no tām ir iespējama arī bezmaksas piegāde. Apdomājiet, kas bērnam varētu patikt vai noderēt un ieprieciniet viņu. Neatlieciet iegādi uz pēdējo brīdi, lai nesanāk pirkt parastā veikalā, kur bērnu precēm mēdz būt augsts uzcenojums. Ragavas taisa vasarā, bērnu rotaļlietas pasūta savlaicīgi. 

Supervaroņu figūras 30 cm (no 4,64 €)

100 Nerf tipa ieroča patronas (3,71 €)

Radiovadāms bezceļu bagijs (21,60 €)

Beyblade Burst ar palaidēju (4 €)

Dinozaura ola (2,60 €)

My Little Pony 6 gb (9,89 €)

Lidojošs LED spineris (12,72 €)

Pokemon (no 11,11 €)

Lego alternatīva (no 13,11 €)

Transformers 19 cm (no 5,55 €)

Lidojošais pūķis 160 cm (9,40 €)

Paw Patrol komplekts (no 21,61 €)

ROTAĻLIETAS BĒRNIEM

Rotaļlietu veikals vairs nav vienīgā vieta, kur iegādāties bērniem dāvanas un rotaļlietas. Patlaban internetā ir pieejama ļoti plaša bērnu preču izvēle par zemākām cenām, turklāt 24 stundas diennaktī. Tas nozīmē, ka rotaļlietas iespējas izvēlēties bez steigas, rūpīgi pārdomājot, ko un kam dāvināt. Esam apkopojuši izvērstu sarakstu ar rotaļlietām, kas iepriecinās bērnus dažādos vecumos.

Mazie bērni priecāsies par multfilmu un filmu varoņu rotaļlietām, dažādiem klučiem un attīstošām rotaļlietām. Meitenēm vienmēr ir patikušas dažādas lelles, bet lielākiem bērniem patiks galda spēles, radio vadāmās rotaļlietas un konstruktori. Ja vēlaties, lai bērns pavada vairāk laiku ārā, aplūkojiet ārā spēles, bet pirkstu trennēšanai noderēs arī dažādas stresa mazināšanas spēles – spineri, mīcāmas rotaļietas. Tāpat vērts apsvērt arī dažādas ballīšu spēles un puzles. Izvēles iespējas ir ļoti plašas. Alternatīvs pirkums būtu bērnu apģērbs, bet jārēķinas, ka bērni šādas dāvanas iespējams nenovērtēs. Pirms sākt iepirkšanos nospraudiet savas robežas un nepārtērējieties. Labāk ir pavadīt ar bērniem laiku kopā nekā vairāk strādāt, lai atļautos dārgas rotaļlietas.

Plašāks preču piedāvājums ir pieejams pirkt kataloga sadaļā, kur var atrast noderīgas lietas mājai, darbam un sadzīvei. Rotaļlietu piedāvājumi savukārt ir jāmeklē tieši šajā sadaļā.