BĒRNU ROTAĻLIETAS

Bērni aug ātri un rotaļlietas klasiskā izpratnē viņiem vajag tikai līdz tīņa gadiem. Pirksim un dāvināsim rotaļlietas bērniem, kamēr vēl ir iespēja, lai ir pašiem un mazajiem prieks. Internetā veikalā tagad ir pieejama ļoti plašroa rotaļlietu izvēle un daudzām no tām ir iespējama arī bezmaksas piegāde. Apdomājiet, kas bērnam varētu patikt vai noderēt un ieprieciniet viņu. Neatlieciet iegādi uz pēdējo brīdi, lai nesanāk pirkt parastā veikalā, kur bērnu precēm mēdz būt augsts uzcenojums. Ragavas taisa vasarā, bērnu rotaļlietas pasūta savlaicīgi. 

Supervaroņu figūras 30 cm (no 4,64 €)

100 Nerf tipa ieroča patronas (3,71 €)

Radiovadāms bezceļu bagijs (21,60 €)

Beyblade Burst ar palaidēju (4 €)

Dinozaura ola (2,60 €)

My Little Pony 6 gb (9,89 €)

Lidojošs LED spineris (12,72 €)

Pokemon (no 11,11 €)

Lego alternatīva (no 13,11 €)

Transformers 19 cm (no 5,55 €)

Lidojošais pūķis 160 cm (9,40 €)

Paw Patrol komplekts (no 21,61 €)

ROTAĻLIETAS BĒRNIEM

Rotaļlietas ērtāk un izdevīgāk pirkt internetveikalā

Iepriecināt bērnus ar rotaļlietām svētkos vai vienkārši ikdienā vēlas daudzi vecāki, vecvecāki un tuvie cilvēki. Ja nezini, kur pirkt, ieskaties Pirkt.lv un atrodi labākās rotaļlietas par izdevīgām cenām – maziem un lieliem bērniem.

Lapas augšpusē ir apkopotas pašas populārākās rotaļlietas, kas šobrīd tiek attēlotas multfilmās (Elza, Anna, Hotwheels, Ninjago, Spiderman, PJMasks, Peppa Pig, Lol lelles), filmās, spēlēs vai vienkārši ir iemantojušas popularitāti bērnu vidū. Ērtības labad rotaļlietas sarindotas pēc to atbilstošās kategorijas, piemēram, izglītojošās un attīstošās rotaļlietas, lelles, ieroči un pistoles, konstruktori un klucīši, puzles un spēles, elektroniskās rotaļlietas, lomu spēles, radiovadāmās mašīnas un roboti, auto modelīši, zīdaiņu rotaļlietas u.c.

Pirkt rotaļlietas meitenei vai zēnam, 5., 6. gadu vecumā vai 12. – 13. gadīgam tīnim. Katram piemērotāks būs cits rotaļlietu veids. Pēc noklikšķināšanas uz izvēlētās kategorijas atvērsies jauns logs, kurā varēsiet izdarīt detalizētāku izvēli – pēc vecuma, krāsas, cenas, vecuma, ražotāja un citiem parametriem.

Katrai rotaļlietai aprakstā ir pievienota detalizēta informācija par izmantotajiem materiāliem, izmēriem un lietošanu. Papildus tam daudzām ir pievienotas arī lietotāju atsauksmes ar fotogrāfijām, kas ļauj vieglāk saprast, kura rotaļlieta bērniem ir vairāk patikusi vai vismaz kā tā izskatās reāli – pēc izņemšanas no iepakojuma. Atsauksmēs pieejama arī cita noderīga informācija, kas ļaus saprast, vai pirkumu ir vērts veikt.
Visas nopērkamās rotaļlietas tiek piegādātas no ārzemēm un daudzām no tām tiek piedāvāta bezmaksas piegāde uz tuvāko pasta nodaļu. Ja vēlaties iepirkties ar atlaidēm un uzdāvināt rotaļlietu kā dāvanu, veiciet pasūtījumu savlaicīgi, jo piegāde var aizņemt vairākas nedēļas. Tiem, kam radušies papildus jautājumi par konkrētu spēli, ir iespējams sazināties ar preces pārdevēju. Situācijās, kad prece neierodas norādītajā laikā vai tai ir būtiska neatbilstība aprakstā norādītajam, pircējam ir tiesības uz kompensāciju pilnā apmērā.

Bērnu mantas internetā var nopirkt daudzas un dažādas, taču tikai jūs pazīstat savu bērnu vislabāk. Iegādājoties preces ņemiet vērā viņa intereses, hobiju, dzimumu un vecumu.
Rotaļlietu veikals vairs nav vienīgā vieta, kur iegādāties bērniem dāvanas un rotaļlietas. Patlaban internetā ir pieejama ļoti plaša bērnu preču izvēle par zemākām cenām, turklāt 24 stundas diennaktī. Tas nozīmē, ka rotaļlietas iespējas izvēlēties bez steigas, rūpīgi pārdomājot, ko un kam dāvināt.

Jau noskaidrojām, ka mazie bērni priecāsies par multfilmu un filmu varoņu rotaļlietām, dažādiem klučiem un attīstošām rotaļlietām. Meitenēm vienmēr ir patikušas dažādas lelles, bet lielākiem bērniem patiks galda spēles, radio vadāmās rotaļlietas un konstruktori. Ja vēlaties, lai bērns pavada vairāk laiku ārā, aplūkojiet ārā spēles, bet pirkstu trenēšanai noderēs arī dažādas stresa mazināšanas spēles – spineri, mīcāmas rotaļlietas. Tāpat vērts apsvērt arī dažādas  puzles, kulčus un ballīšu spēles

Alternatīvs pirkums būtu bērnu apģērbs, bet jārēķinas, ka bērni šādas dāvanas iespējams nenovērtēs. Pirms sākt iepirkšanos nospraudiet savas robežas un nepārtērējieties. Labāk ir pavadīt ar bērniem laiku kopā nekā vairāk strādāt, lai atļautos dārgas rotaļlietas. Plašāks preču piedāvājums ir pieejams pirkt kataloga sadaļā, kur var atrast noderīgas lietas mājai, darbam un sadzīvei. Rotaļlietu piedāvājumi savukārt ir jāmeklē tieši šajā sadaļā.