BĒRNU APĢĒRBS

Bērnu apģērbs šodien ir pieejams ļoti plašā izvēlē un par pieņemamām cenām. Interneta veikalā daudzām drēbēm šobrīd ir bezmaksas piegāde. Atliek tikai izvēlēties interesantākās un labākās drēbes atbilstoši sava maciņa biezumam. Īpašiem gadījumiem ir vērts pirkt īpašas drēbes, jo tās bērns, iespējams, atcerēsies visu mūžu. Ikdienas vajadzībām var pirkt arī lētākus krekliņus un bikses, kas nereti tāpat nepaspēj novalkāties. 

Princešu kleita (no 12,77 €)

Dzimšanas dienas kleita (no 7,51 €)

Luminiscējošs krekls (4,02 €)

Neslīdošas zeķes (1,07 €)

Ērtas puišu bikses (9,05 €)

Dzīvnieku Pidžamma (11,85 €)

PAR BĒRNU APĢĒRBU

Vecākiem šobrīd veikalos ir pieejams ļoti plašas iespējas iegādāties bērnu drēbes. Dažādas krāsas, dizians, pielietojums, cenu kategorijas – iespējas ir dažādas, taču visi cenšamies, lai apģērbs bērniem būtu kvalitatīvs, ērts un arī skaists. Pirms pirkt bērnu drēbes internetā, ņemiet vērā vairākus būtiskus noteikumus.

Bērnu apģērbi nereti tiek izgreznoti ar dažādiem multfilmu varoņiem un tas automātiski piesaista bērnu uzmanību. Pirms dot priekšroku šādām drēbēm, pārliecinieties par preču kvalitāti. Pērkot apģērbu internetā, galvenais kvalitātes garants ir citu pircēju atsauksmes un vērtējums. Attēlos redzamie apģērbi mēdz atšķirties no reālas dzīves, tādēļ pievērsiet uzmanību arī lietotāju pievienotajām fotogrāfijām.

Iegādājoties bērnu drēbes, pārbaudiet izmēru tabulu. Katrai valstij vai pasaules reģionam ir atšķirīgi izmēri, bet izmēru tabula ļauj saprast, kāds izmērs (XS, S, M, XL, XXL) ir jāizvēlas. Praktiskie vecāki nereti izvēlas pasūtīt lielāka izmēra apģērbus, taču šāda pieeja var neatmaksāties. Piemēram, pasūtot ziemas vējjaku ar lielāku izmēru, var gadīties, ka līdz nākamajai ziemai bērns izaug no konkrētā izmēra. Otra iespēja ir pasūtīt lielāku izmēru un likt bērnam to valkāt vairākus gadus. Arī šāds variants ir praktisks, taču var gadīties, ka bērns apģērbu novalkā, saplēš vai padara nelietotojamu ātrāk. Rezultātā bērns ilgu laiku būs staigājis ar apģērbu, kas viņam ir par lielu.

Cik daudz naudas tērēt par apģērbu iegādi? Ja jums ir viens bērns, varat atļauties viņam tērēt vairāk naudu. No otras puses, ja ir vairāki bērni, varat atļauties vecākajam bērnam pirkt kvalitatīvākas un dārgākas drēbes. Viņš nespēs tās novalkāt un atstās valkāšanai brāļiem vai māsām. Plānojot šādu scenāriju, jāpievērš papildus uzmanību krāsām, izvēloties neitrālākus krāsu toņus – zilu, zaļu, pelēku, melnu, brūnu vai tumši sarkanu. Pirkt rozā kombinzonu meitenei ir jauki, taču nelolojiet cerības, kas jaunākais brālis būs ar mieru/priecīgs to valkāt. Lielākiem bērniem būtu vēlams ļaut piedalīties apģērbu pirkšanā. Gaumes ir dažādas un ir vērts izmantot iespēju stiprināt bērnu pastāvību, iesaistot tos drēbju iegādē. Bērni skatās multfilmas un nereti dod priekšroku krekliņam vai jakai ar iecienīto multfilmu varoņiem. Bērni īpaši necenšas taupīt drēbes un to no viņiem arī nevar prasīt. Izvēloties apģērbu tumšākās krāsās, mazāk redzēsiet netīrumus un to būs vieglāk kopt. Retāka drēbju mazgāšana palīdzēs ietaupīt elektrību, veļas pulveri un rezultātā nodarīsiet mazāku kaitējumu apkārtējai videi.

Bērnu drēbes, t.sk. zīdaiņu apģērbs ir jāpielāgo konkrētai sezonai. Vasarai nepieciešams viegls un ērts apģērbs, savukārt ziemā priekšroku dosim siltam un mitrumizturīgam apģērbam. Īpaša uzmanība jāvēlta ārā drēbēm. Bērnu kombinezons tiek lietots ļoti aktīvi un tam ir jābūt īpaši izturīgam. Neskatoties uz sezonu, drēbēm jābūt praktiskām, viegli kopjamām un ideālā gadījumā arī modīgām.

Apģērbi bērniem var tikt papildināti arī ar dažādiem noderīgiem aksesuāriem. Cimdi, cepures, šalles, saulesbrilles, pirkstaiņi, dūraiņi, jostas – ir lietas bez kurām var iztikt un kuras ir nepieciešams iegādāties obligāti. Ziemas spelgonī neiesim ārā bez siltas cepures un cimdiem, bet vasarā līdzi ņemsim saulesbrilles un cepuri ar nagu. Pērciet tikai tās lietas, kas tiešām ir nepieciešamas. Piemēram, maziem bērniem derēs tikai dūraiņi, turklāt ļoti gari, jo īsie gluži vienkārši neturēsies uz plaukstas. Pārējos aksesuārus, ko nesanāk nopirkt uzdāvinās radi vai draugi, kas nezina, ko dāvināt.

Apģērbi internetā

Nobeigumā – izvērtējiet savu budžetu un pērciet tikai tādas bērnu drēbes, ko varat atļauties. Ja jāizvēlas vai pirkt dārgāku apģērbu sev (sievietēm vai vīriešiem) vai bērnam, dodiet priekšroku sev. Bērni izaug ļoti ātri un viņi būs apmierināti arī ar mazāk kvalitatīvas drēbes, jo viņi tās nepaspēs izvalkāt. Nosakies savas prioriatēs un pieturieties pie tām. Apģērbs bērnam jāizvēlas rūpīgi un pārdomāti un mēs varam palīdzēt.

Apģērbs bērniem internetā ir nopērkāms tāpat kā pieaugušajiem un šeit pieejamais katalogs ļauj atrast piemērotu risinājumu jebkura vecuma bērnam. Pērkot drēbes internetā, ir iespējams lasīt citu lietotāju atsauksmes, uzzināt to pieredzi, atlasīt preces, kurām ir lielāki pārdošanas apjomi, pēc cenas un citiem nosacījumiem. Lielai daļai preču ir pieejama bezmaksas piegāde, bet pilns aliexpress katalogs latviski pieejams sadaļā Katalogs.