MĒBELES

Mēbeles mājai, biznesam un mēbeļu rezerves daļas un aksesuāri internetā ir pieejamas plašā klāstā. Aliexpress katalogs latviešu valodā palīdz atrast kārotās preces ātrāk un vienkāršāk. Izvēloties piegādāt mēbeles no noliktavām Eiropā, preces ieradīsies Latvijā krietni ātrāk. 

Saliekams portatīvā galds (20 €)

Geimera krēsls ar bezmaksas DHL piegādi (133 €)

Šūpuļkrēsls (22 €)

Piepūšamais pludmales zvilnis (13 €)

Krēslu kāju uzgaļi (6,50 €)

MĒBELES MĀJAI

MĒBELES BIROJAM UN BIZNESAM


 

MĒBELES MĀJĀM UN UZŅĒMĒJDARBĪBAI

Mēbeles ir katrā dzīves telpā, kur vēlamies pavadīt ilgāku laiku. Gultas, kumodes, krēsli, galdi, skapji, skapīši, šūpoles, tenti, atpūtas krēsli, taburetes, lapenes, kā arī noteiktām cilvēku grupām paredzētas mēbeles. Bērni sava atšķirīgā izmēra dēļ prasa tiem atbilstoša izmēra bērnu istabas mēbeles – bērnu galdi, bērnu krēsli, bērnu skapji. Kļūstot vecākiem, mums savukārt ir citas prasības un spējas funkcionēt apkārtējā vidē. Atbalsta mēbeles un funkcionālās mēbeles šādās reizēs palīdz tikt galā vieglāk. 

Darbojoties biznesā, ir svarīgi iekārtot darba vidi un vietu, kur tiek sagaidīti klienti atbilstoši nozares un vispārējām prasībām. Viesnīcu mēbeles, salonu mēbeles, frizieru krēsli, masāžas galds, manikīra vai pedikīra krēsli – katrai uzņēmējdarbības formai būs citas mēbles Aliexpress katalogā latviešu valodā varat atrast arī daudzas citas noderīgas preces ikdienai un svētku reizēm.