Zīdaiņu aprūpe un drošība

ZĪDAIŅU APRŪPE

Bērna ienākšana ģimenē ir saistīta ar lielām pārmaiņām un dažādām inovācijām. Ja līdz šim dzīvojāt minimālisma garā, tad varat atvadīties no šīs idejas. Bērnu audzināšana nozīmē, ka jūsu māja drīz papildināsies ar daudzām jaunām mantām.

Zīdaiņu un bērnu apģērbs ir tikai sākums un ar to nepietiks. Nometieties četrāpus un izstaigājiet visu māju, pēc tam notupieties un izdariet to pašu vēlreiz. Šādā augstumā jūsu zīdainis tuvākā gada laikā iepazīs pasauli. Lai vidi padarītu drošāku, vajadzēs pārbīdīt mēbeles un pārvietot bīstamākos priekšmetus uz augstākiem, slēgtiem plauktiem. Kontaktu aizsargi, atvilkņu bloķētāji un citi bērnu drošības aksesuāri nodrošinās aizsardzību pret elektrību un pirkstu iespiešanu. 

Bērna augšanas pirmajā gadā īpaši daudz runāsiet par tualetes darīšanām un mazgāšanos. Šeit lieti noderēs dažādi ķermeņa kopšanas līdzekļi. Bērnu vanniņas, zobu kopšana, ādas kopšana, ausu un nagu aprūpe, deguna tīrišana, matu griešana un žāvēšana. Dodoties ārpus mājas uz ilgāku laiku būs vajadzīgas bērnu gultiņas, sēdeklīši, autiņu somas. Ejot iepirkties uz veikalu noderēs iepirkumu ratiņu pārsegs, jo tas pasargās no svešām baktērijām, kas mīt uz iepirkumu ratiņu roktura un restēm. 

Bērnu mēbeles – šupulīši, gultiņas, barošanas krēsli, slingi, lakati, pudeļu barošanas un cietās barošanas piederumi, pārtinamie galdi, paladziņi un ietinamie autiņi, spilventiņi, pakaviņi un vēl daudz kas cits. Iespējas padarīt zīdaiņu audzināšanu vieglāku un ērtāku ir ļoti plašas. Atliek tikai izvēlēties, kas no tā visa ir patiešām nepieciešams. 

Zīdaiņu preces internetā var nopirkt lētāk, turklāt ir iespējams atrast arī interesantākas nekā citiem.