Kontakti
Adrese: Merķeļa iela 21, Rīga
Juridiskā adrese: Dzirnavu iela 57a-1, Rīga
Tel. 24116611
E-pasts nuko@nuko.lv
 
Mājaslapa: www.nuko.lv
Rekvizīti
Firma: SIA „NUKO”
Reģ. nr.: 40003875466
Darba laiks (klientu apkalpošana)
Pr. – Pkt. 9:00-17:00
Brīvdienās Nestrādā
Piegādes cenas
Bezmaksas (Getliņu 18, Rumbula, Stopiņu novadā) no 15:00 līdz 16:00 (tikai darba dienās)
Bezmaksas piegāde (pasūtījumiem no 49,99 eur un iepērkoties pirmās 3 reizes)
Minimālā pasūtījuma summa ir 9,99 eur
Uzzināt vairāk par piegādi
Apmaksa
nevar skaidrā naudā
bankas pārskaitījums
norēķinu karte
Paypal
 

Veikals Nuko

Latvijas vietējo uzņēmēju dibinātais pārtikas un sadzīves preču veikals, kurā iespējams iegādāties daudzas no ikdienā lietojamām precēm, turklāt ar piegādi mājās. Uzņēmums darbojas jau vairākus gadus un šajā laikā ir spējis palielināt piegādātāju un klientu skaitu.

Akcijas

Atlaides, kuponi un akcijas palīdz ietaupīt naudu. Iepērkoties Nuko, daudzām preču grupām regulāri tiek piemērotas dažādas atlaides, kas ļauj iepirkties lētāk. Lielākas akcijas savukārt var gaidīt uz svētkiem, kad atlaides ir iespējamas pat visām precēm. Ja vēlaties iepirkties lētāk, apmeklējot Nuko internetveikalu neilgi pirms lielākajiem svētkiem vai piereģistrējies jaunumiem.

Papildus tam ir trīs iedzīvotāju grupas, kuri vienmēr var saņemt atlaides:

 1. tikai pirmajam pirkumam 5% atlaide, ja pirkuma summa ir vismaz 19,99, izmantojot īpašo NUKO kodu;
 2. pastāvīgās atlaides Goda ģimenes jeb 3+ kartes īpašniekiem (jānorāda ģimenes kartes numurs);
 3. NBS starptautisko operāciju veterāniem (jānorāda SOV kartes numurs).

 

Ko iegādāties?

Interneta veikali Latvijā ir daudzi, taču šeit var nopirkt plašu pārtikas preču klāstu. Tā kā, iepērkoties pirmo reizi, var būt daudzi jautājumi, lai mazinātu bažas varat pirmajā reizē nopirkt kādu sīkumu vai kaut ko no ikdienas pārtikas precēm. Pirmajiem 3 pirkumiem piegāde ir bez maksas. Tas nozīmē, ka varat nopirkt pat vienu sviesta paciņu, makaronus, čipsus vai griķus. Iepērkoties pirmajā reizē vismaz par 19,99 eur varat pretendēt uz 5% atlaidi. Ja meklējat dāvanas dzimšanas dienā, vārda dienā vai citos svētkos, šeit atradīsiet dažādas mājsaimniecībā noderīgas lietas, kā arī preces skaistumam un veselībai.

Apmaksas iespējas un norēķinu kārtība

Pircējiem iespējams norēķināties ar bankas karti (internetā), bankas pārskaitījumu un Paypal. Norēķini skaidrā naudā šobrīd netiek piedāvāti.

Serviss un garantija

Sadzīves precēm, bet vēl jo vairāk pārtikas precēm ar īsu realizācijas termiņu ir būtiski, lai tās tiktu piegādātas maksimāli ātri. Nuko.lv piegādā arī dažādus piena un gaļas produktus, kuru derīguma termiņš ir salīdzinoši daudz īsāks kā ilgtermiņa lietošanas precēm. Lai nodrošinātu maksimāli efektīvas preču piegādes, Nuko veic piegādes vairākas reizes nedēļā. Veicot apmaksu, izvēlieties kurā dienā vēlaties saņemt preces.


Jūs varētu interesēt arī mēbeļu veikals Mebeloffer, durvju salons Durvju pasaule,  darba apģērbu bode Marpo un e-veikals 220.lv


Atsauksmes un sūdzības

Atsauksmes par nuko.lv ir atkarīgas no pieredzes, apmeklējot šo internetveikalu un veicot pirkumus. Ja nav pārliecība par šo veikalu un neticat atsauksmēm, ir vērts izmēģināt pasūtīt kādu sīkumu pirmajā reizē bez maksas un pārliecināties par veikala uzticamību.

3 Comments

 1. Nuko jau sen nav vienīgie. Ir daudzi bio un eko veikaliņi, kas pārdod visādas preces. Ja vajag krējumu un nedzīvo Rīgā, nuko.lv var atvest?

  Reply
 2. Ne visa informācija ir korekta.
  Tikko veicu pirmo pasūtījumu.
  1) Piegāde ir par maksu
  2) Ievadot kuponu no summas 22€ atlaide nebija 5%, bet tikai 0,08€ (8 centi)
  3) Minimāla pasūtījuma summa arī norādīta nekorekti (te ir rakstīts ka 9.99, bet reāli ir 13 €)

  Reply
 3. Šo veikalu izmantoju jau 3 gadus un esmu ļoti apmierināts. Preču pasūtīšana ir lētāka nekā citos veikalos un piegāde visā Lavijā.

  Ir atlaide, kas darbojas jaunajiem reģistrētajiem lietotājiem, ievadot kodu „pirmaisNUKO”.

  Reply

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *