Kontakti
Adrese: Gustava Zemgala Gatve 71A, Rīga, LV-1039
Tel. 23276342
E-pasts martins@marpro.lv, gatis@marpro.lv
Fakss: nav
Mājaslapa: https://www.marpro.lv/
Rekvizīti
Firma: SIA “Marpro”
Reģ. nr.: 40203264347
Darba laiks (veikalam un internetveikalam)
Pr. – Pkt. 9:00-18:00
Sest./Sv. Brīvs
Piegādes cenas
Bezmaksas (uz vietas) un ar piegādi visā Latvijā (pasūtījumiem virs 100 EUR)
Piegāde uz adresi:
no 5,50+PVN
Izņemšanas punktos:
3,89 +PVN
Uzzināt vairāk par piegādi
Apmaksa
skaidrā naudā
pārskaitījums
norēķinu karte
Uzzināt vairāk par apmaksu

Darba apģērbu veikals “Marpro”

Marpro.lv ir atrodami darba apģērbi un apavi, cimdi, aksesuāri, aizsarglīdzekļi, kā arī tiek piedāvāta apģērbu apdruka, t.sk. T-kreklu apdruka ar uzņēmuma logo un saukļiem. Galvenais uzsvars šeit ir darba apģērbs, darba kurpes, softshell jakas, ziemas apģērbs, darba bikses un sadarbība ar uzņēmumiem, kas visas šīs preces pērk saviem darbiniekiem vairumā. Vēlaties uzvilkt drēbes pirms to iegādes un pārbaudīt, vai tiešām der? Nāciet uz darba apģērbu un apavu veikalu, Rīgā, Gustava Zemgala Gatvē 71A un uzmēriet drēbes vai apavus klātienē.

Atlaides un Akcijas

Darba apģērbi ir aktuāli visu gadu, taču mainoties sezonām veikalā reizēm tiek izsludinātas akcijas, kuru ietvaros darba apģērbs, darba apavi un dažādi aizsarglīdzekļi tiek pārdoti ar atlaidēm. Akcijas var būt arī spēkā uz atsevišķiem modeļiem vai konkrēta ražotāja preču pārpalikumiem. Uzzināt par jaunākajām akcijām Marpro internetveikalā varat tā sociālo tīklu kontos vai mājaslapā. .

Darba apģērba izvēle

Pērkot apģērbu internetā, pircējus interesē trīs aspekti – apģērba vai apavu kvalitāte, izmēru atbilstība un cena. Marpro tirgo, galvenokārt, visā pasaulē atzītu ražotāju zīmolu drēbes un apavus. Šeit atradīsiet Helly Hansen, 3M, Cofra, Atlas, Delta Plus, Fristads u.c. populāru ražotāju darba drēbes.

Pasūtot apģērbu, izpētiet savu pašreizējo drēbju etiķetes un salīdziniet tās ar apģērbu izmēru tabulu, kas pieejama Marpro e-veikalā.  Augstākai precizitātei vēlams izmērīt sevi un salīdzināt to ar ražotāju piedāvātajām apģērbu izmēru tabulām (mēdz atšķirties).Svarīgākie dati ir vidukļa apkārtmērs, krūšu apkārtmērs, jūsu augums un dibena apkārtmērs. Pievērsiet uzmanību arī apģērba un apavu krāsai, funkcionaliātei un citiem raksturlielumiem, kas būtiski darba pienākumu profesionālai veikšanai vai darbam mājās. Ir aizsargapģērbi, kas aizsargā pret vairākiem riskiem vienlaikus, bet metināšanai jāpērk īpaša ugunsdroša jaka, bikses, cimdi un sejas aizsargs.

Piegāde un preču saņemšana

Pircēji var izņemt preces bez papildus maksas darba preču veikalā uz vietas. Bezmaksas piegāde tiek nodrošināta arī pasūtījumiem virs 100 EUR. Tāpat darba apģērbs var tikt nosūtīts uz jūsu mājām un izvēlēto pakomātu. Maksa par šo iespēju ir atkarīga no jūsu atrašanās vietas un izvēlētā piegādes punkta veida.

Preču piegāde noris ne vēlāk kā 10 dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas, parasti ātrrāk. Plašāku informāciju par veikala piedāvājumu, meklējiet Marpro mājaslapā.

Apmaksas iespējas un norēķinu kārtība

Klienti var veikt samaksu par precēm veikalā skaidrā naudā un ar karti, kā arī ar bankas pārskaitījumu un caur internetbanku, veicot pirkumu internetveikalā. Norēķinu process ir līdzīgs vai identisks citiem Latvijas internetveikaliem, kurus jau iepriekš esat izmantojuši.

Serviss un garantija

Marpro darba drēbju veikals strādā saskaņā ar Latvijas likumiem un nodrošina visām precēm 24 mēnešu garantiju. Garantijas nosacījumi neattiecas uz gadījumiem, kad apavi, drēbes vai aizsarglīdzekļi tiek mehāniski bojāti vai dabīgi nolietojas. Jautājumu gadījumā, lūdzu sazinieties ar e-veikala pārdošanas speciālistiem, rakstot uz e-pastu vai pa telefonu.

Atsauksmes un sūdzības

Darba apģērbu e-veikals Latvijā darbojas no 2020. gada un šajā laikā ir izveidojis uzticamu klientu loku. Lai arī galvenie sadarbības partneri ir uzņēmumi, tomēr ir arī daudz privātpersonas, kas novērtē piedāvāto apģērbu, apavu, kombinezonu kvalitāti, cenas un servisu. Ja vēlaties atstāt atsauksms par Marpro, lūdzu pievienojiet tās tepat zemāk. Jūsu pieredze noderēs citiem pircējiem.  Atrodiet, kur pirkt citas preces portāla sākumlapā vai aplūkojiet, ko piedāvā citi e-veikali.

2 Comments

  1. Darba jakas normālās cenās, tikai piegāde varēja būt lētāka. Pagaidām ok.

    Reply
  2. Atsaucīgi darbinieki. Visu, ko gribēju dabūju veikalā uz vietas.

    Reply

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *