Mebeloffer

Kontakti
Adrese: Kurzemes prospekts 59A, Rīga
Tel. 24800536
E-pasts info@mebeloffer.lv
Fakss: nav
Mājaslapa: https://www.mebeloffer.lv
Rekvizīti
Firma: SIA “TRANS LD”
Reģ. nr.: 40003958344
Darba laiks (veikalam un internetveikalam)
Pr. – Pkt. 10:00-20:00
Sest. 10.00-18.00
Piegādes cenas
Rīga: no 15 EUR
Latvijā: no 35 EUR
Mēbeļu uznešana: 2 EUR par 1 stāvu
Uzzināt vairāk par piegādi
Apmaksa
skaidrā naudā uz vietas veikalā
pārskaitījums
Līzings
Uzzināt vairāk par apmaksu

Mēbeļu veikals “Mebeloffer”

Mēbeļu inerneta veikalā Mebeloffer tirgojas Latvijas un ārzemju ražotāju mēbeles mājai un birojam. E-veikala katalogā ir vairāki tūkstoši dažādu mēbeļu, t.sk. dīvāni, skapji, plaukti, gultas, kušetes, stūra dīvāni, koka mēbeles, kumodes, mēbeles bērnistabai, virtuvei, guļamistabai un virtuvei.

Aplūkot daļu no internetā redzamajām mēbelēm ir iespējams divos Mebeloffer mēbeļu salonos – Rīgā un Pinķos, Jūrmalā. Veikals Latvijā strādā jau vairākus gadus un ir atradis savus pircējus.

Atlaides un Akcijas

Mebeloffer e-veikals rīko regulāras akcijas, kurās uz atlaidēm tiek tirgotas dažādas mēbeles. Tās visas varat atrast veikala sadaļā Ir uz vietas / Līdz 70%. Informāciju par akcijām varat meklēt arī uzņēmumu sociālo mediju kontos, kā arī sazinoties privāti – e-pastā vai pa telefonu. Tā kā akcijas regulāri mainās, ja meklējat atlaides, veikala mājaslapa ir jāpārlūko regulāri.

Piegāde un preču saņemšana

Mēbeļu saņemšana iespējama uz vietas veikalā bez papildus maksas. Par mēbeļu piegādi tiek iekasēta maksa, kuras apmērs ir atkarīgs no jūsu atrašanās vietas. Vislētākie transporta izdevumi ir Rīgā un Pierīgā. Konkrētas izmaksas iespējams noskaidrot, sazinoties ar veikala konsultantiem. Tā kā mēbeļu transportu nodrošina ārpakalpojumu sniedzēji, nevis pats veikals, ir vērts pajautāt arī par transporta pieejamību un laiku, kad konkrētā mēbele varētu tikt piegādāta.

Apmaksas iespējas un norēķinu kārtība

Maksa par mēbelēm iespējama skaidrā naudā un ar pārskaitījumu uz firmas bankas kontu. Ja prece ir uz vietas, to var saņemt uzreiz. Situācijās, kad mēbeles nav uz vietas noliktavā un ir jāpasūta, pircējam ir jāiemaksā avansa maksājums aptuveni 30% apmērā. Pēc mēbeles piegādes uz noliktavu pircējs sedz atlikušos 70% un var tai braukt pakaļ vai pasūtīt piegādi ar kurjeru (maksas pakalpojums).

Veikals neatbild par iespējamām domstarbībām, kas var rasties starp klientu un mēbeļu transporta pakalpojumu sniedzēju. Lai izvairītos no pārpratumiem, rūpīgi izmēriet istabu, durvis un pievērsiet uzmanību mēbeļu izmēram. Mēbeļu uznešsana maksā 2 EUR par 1 stāvu.

Serviss un garantija

Visām precēm (krēsli, gultas, dīvāni, skapji u.c. mēbelēm) ir spēkā vismaz 24 mēnešu garantija, ja vien ražotājs nav noteicis pagarināto garantiju. Ja precei gadās defekti vai bojājumi, sazinieties par to ar veikala pārstāvjiem.

Atsauksmes un sūdzības

Mēbeļu veikala Mebeloffer atsauksmes varat pievienot platformā Pirkt.lv zem veikala profila. Citas atsauksmes varat meklēt sūdzību un atsauksmju portālos vai sociālajos tīklos. Jūs varētu interesēt arī citi interneta veikali.

1 Comment

  1. Skatijos pa visadam lapam un te bija viens divans kura izmers dereja un bija veikala uz vietas. Nebija jagaida.

    Reply

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *