Kontakti
Adrese: Garkalnes iela 1, Jūrmala, LV-2011
Tel. 22007153​
E-pasts info@kemmern.lv
Fakss: Nav
Mājaslapa: www.kemmern.lv
Rekvizīti
Firma: SIA “Ķemeru dūņas”
Reģ. nr.: 42103099071
Darba laiks (internetveikalam): 
Pr. – Sest. 00:00-24:00
Svētdienās 00:00-24:00
Piegādes cenas
Pakomāti: 3,50 EUR
Kurjers: 5 EUR
Ārpus Latvijas: pēc vienošanās
Uzzināt vairāk par piegādi
Apmaksa
Ar internetbanku
pārskaitījums (internetbanka)
bankas karte
+ pie sadarbības partneriem visā Latvijā
Uzzināt vairāk par apmaksu

Kosmētikas veikals Kemmern

Latvijas kosmētikas veikals Kemmern.lv var lepoties ar spēju pārveidot mūsu valsts dabīgās bagātības – ārstnieciskās Ķemeru dūņas, vērtīgos kosmētikas līdzekļos. Uzņēmumu vada divas centīgas dāmas ar lielām ambīcijām. Veikala produkciju var iegādāties dažādos veikalos visā Latvijā, kā arī internetveikalā Kemmern.lv. Uzņēmuma juridiskais īpašnieks ir SIA “Ķemeru dūņas”. Tā konkurenti ir Latvijā un ārzemēs ražotās kosmētikas tiešsaistes e-veikali un veikali, kas tirgo savu produkciju klātienē.

Tirgus izpēte liecina, ka Kemmern kosmētikas veikala popularitāte turpina pieaugt. Ar citiem internetvekaliem varat iepazīties Pirkt.lv sadaļā Veikali.

Akcijas un atlaides kodi

Atlaižu kodi, kuponi, akcijas u.c. noderīgi piedāvājumi var tikt publicēti uzņēmuma sociālo tīklu kontos, kā arī uzņēmuma mājaslapā. Jau tradicionāli lielākās akcijas novērojamas brīžos, kad gaidāmi gada lielākie svētki. Uzņēmuma kosmētikas produktu klāsts nav plašs, līdz ar to ir viegli pārskatāms un varēsiet novērtēt cenas dažos mirkļos. 

Populārākās preču kategorijas

Veikals Kemmern.lv ir Latvijā ražotas dabīgās kosmētikas ražotājs un tirgotājs vienlaikus. Pircēji var šeit iegādāties šādas kosmētikas preces: sejas krēms, roku krēms, pēdu krēms, pretsauļošanās krēmi un sauļošanās eļļas, lūpu balzams, dušas zefīrs, dūņu ziepes, dāvanu komplekti, attīrošs pieniņš sejai, sejas ādas attīrīšanas līzeklis – pūderis. Tāpat pieejami vairāki ķermeņa kopšanas komplekti svārstīgajiem – ķermenim, sejai un rokai. 

Uzņēmuma dabīgā kosmētika ir pārbaudīta un ieguvusi atbilstošus serfikātus, lai varētu saukt sevi par dabīgu. Kemmern.lv varam lasīt “Ķemeru dūņu un augu šūnu ekstraktu kombinācijas testos uzrādītā bioloģiskā aktivitāte liecina par piemērotību izmantošanai pretnovecošanās un vides
nelabvēlīgās ietekmes mazinošas kosmētikas produktos.” 

Apmaksas veidi un norēķināšanās kārtība

Internetveikalā maksāt par precēm varat trīs veidos – ar bankas pārskaitījumu, ar bankas karti vai caur internetbanku. Savukārt atrodot kosmētikas veikala Kemmern preces kādā no kosmētikas vai eko veikaliņiem Latvijā varēsiet maksāt arī skaidrā naudā. 

Serviss un garantija

Visa Kemmern veikala tirgotā produkcija ir ražota ar mīlestību, rūpīgi pārbaudīta un iepakota pievilcīga dizaina iepakojumos. Ja saņemot preci rodas šaubas par tās kvalitāti vai ir kādi jautājumi, sazinieties ar veikala konsultantiem internetā vai pa telefonu. 

Atsauksmes un sūdzības

Esat izmantojušas šī veikala produkciju, ierakstiet Kemmern atsauksmes vai sūdzības un palīdziet arī citiem pircējiem pieņemt izsvērtāku un pārdomātāku lēmumu. Atsauksmju publicēšana ir vienkārša un ērta. Aplūkojiet arī citu uzņēmumu profilus, piemēram, Marpro vai Mebeloffer, kā arī novērtējiet citas Pirkt.lv sadaļas. 

1 Comment

  1. Laba sejas kosmētika un vēl ražots Latvijā, ir arī piegāde uz mājām. Meitenes cenšas, atbalstīsim.

    Reply

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *