Waterfilters.lv

Kontakti
Adrese: Peldu 7, Jelgava
Tel. 22061096
E-pasts waterfilters@inbox.lv
 
Mājaslapa: www.waterfilters.lv
Rekvizīti
Firma: SIA “Water Filters Latvia”
Reģ. nr.: 40203061160
Darba laiks (klientu apkalpošana)
Pr. – Pkt. 90:00-17:00
Brīvdienās Nestrādā
Piegādes cenas
Bezmaksas (Peldu 7, Jelgava)
Piegāde uz adresi  – pēc vienošanās
Ūdens filtru uzstādīšana un serviss – pēc vienošanās
Uzzināt vairāk par piegādi
Apmaksa
skaidrā naudā
pārskaitījums
norēķinu karte
uz nomaksu
Uzzināt vairāk par apmaksu

Ūdens filtru veikals “Waterfilters.lv”

Ūdens attīrīšanas iekārtas, ūdens filtri un serviss privātpersonām un uzņēmumiem pieejami interneta veikalā “Waterfilters”. Atšķirībā no citiem līdzīgiem veikaliem, šeit jūs neatradīsiet cenas un detalizētus preču aprakstus. Tā vietā uzņēmums iepazīstina ar dažādiem filtru veidiem un aicina sazināties, lai atrastu piemērotāko risinājumu konkrētām vajadzībām.

Pirmais solis izpētes un sarunu procesā ir jautājums par ūdens kvalitāte. Lai pārliecinātos par ūdens ķīmisko sastāvu ir jāveic ūdens analīzes. “Water Filters Latvia” piedāvā to veikt savā sertificētā laboratorijā vai arī pircējs var nākt ar analīžu rezultātiem no citām laboratorijām. Kad analīžu rezultāti ir iegūti, atliek piemeklēt, kurš ūdens attīrīšanas filtrs būs piemērotākais – atdzelžošana, ūdens mīkstināšana, reversās osmozes filtri u.c.

Veikala piedāvājumā ir arī ūdens filtru uzstādīšana, serviss un garantijas. Ja gadās ķibele, meistari to novērsīs maksimāli īsā laikā. Lielākā daļa klientu tomēr izvēlas, lai ūdens attīrīšanas filtru uzņēmuma speciālisti veic montāžu uz vietas.

Akcijas

Atlaižu kuponi vai akcijas ir labākais veids kā iepirkties ar atlaidēm. Ja jums ir pieejams waterfilters.lv kupons, noteikti par to informējiet sarunas laikā. Atlaižu veids un apjoms katrā konkrētā brīdī var mainīties un par to tiek ziņots mājaslapā.

Populārākās preču kategorijas

Veikalā populārākās preces ir dzeramā ūdens filtri un ūdens attīrīšanas iekārtas privātmājām. Līdztekus tam ir iespējams iegādāties arī ūdens attīrīšanas stacionārās iekārtas, kuras var uzstādīt birojā, viesnīcā vai kafejnīcā. Piedāvājumā ir arī ūdens attīrīsānas iekārtas uzņēmumiem vai valsts un pašvaldību iestādēm.

Apmaksas iespējas un norēķinu kārtība

Veikala waterfilters.lv apmeklētājiem ir iespēja norēķināties skaidrā naudā, ar bankas karti vai veikt naudas pārskaitījumu internetā (caur internetbanku). Preču saņemšana visizdevīgākā ir uzņēmuma birojā, jo šādās reizēs par piegādi nav jāmaksā.

Serviss un garantija

Visiem privātpersonu pirkumiem ir 24 mēnešu garantija (neattiecas uz izejvielām). Juridiskām personām garantijas laiks var būt atšķirīgs un tās laiks ir norādīts līgumā vai klāt pievienotajos dokumentos. Ūdens filtru iekārtu uzstādīšanu un apkalpošanu veic uzņēmuma sertificēti speciālsiti.

Atsauksmes un sūdzības

Jums ir atsauksmes par sadarbību ar SIA “Water Filters Latvia” vai pieredze viņu filtru izmantošanā vai saskarsmē ar speciālistiem? Padalieties ar citiem un mēs to publicēsim.Atrodiet arī citus internetveikalus, sadaļā e-veikali

1 Comment

  1. Šajā ūdens filtru lapā nevar redzēt neviena filtra cenas. Ja kaut ko gribi zināt, jāzvanās pa telefonu, bet ūdens analīzes bija bez maksas. Beigās neko nenopirku.

    Reply

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *