Kontakti
Adrese: Brīvības gatve 293A – 3, Rīga, LV-1006
Tel. 67651234
E-pasts xnet@xnet.lv
 
Mājaslapa: www.xnet.lv
Rekvizīti
Firma: SIA “HH Invest”
Reģ. nr.: 40203235329
Darba laiks (klientu apkalpošana)
Pr. – Sest. 8:00-20:00
Svētdienās 9:00-18:00
Piegādes cenas
Bezmaksas Xnet Pickup punktā (Dzirnieku iela 24, Mārupe​)
Piegāde uz adresi no 2,99 eur
Izņemšanas punktos no 1,89 eur
Uzzināt vairāk par piegādi
Apmaksa
skaidrā naudā (saņemšanas brīdī)
pārskaitījums (internetbanka)
bankas karte
uz nomaksu (līzings)
Uzzināt vairāk par apmaksu

Veikals Xnet

Interneta veikalu Xnet.lv pamatoti var uzskatīt par vienu no vecākajiem Latvijas e-veikaliem. Dibināts 2002. gadā tas ļoti ātri kļuva par vienu no Latvijas zināmākajām tiešsaistes mazumtirdzniecības vietām. Juridiski veikals ir reģistrēts uz SIA “HH Invest”, taču tā patiesais īpašnieks no 2015. gada ir Igaunijas “OÜ Hansapost”, kas iegādājās 70,5% veikala kapitāldaļu. Zīmīgi, ka Hansapost ir arī viens no vadošajiem i-veikaliem Igaunijā un savu pieredzi un profesionalitāti izmanto, lai nodrošinātu kvalitatīvus pakalpojumus arī Latvijas iedzīvotājiem.

Pircēju paradumu pētījumi un uzņēmuma apgrozījums liecina, ka Xnet.lv šobrīd ir viens no lielākajiem e-veikaliem, atpaliekot tikai no nozares lielākajiem spēlētājiem 1a un 220.lv

Akcijas un atlaides kodi 

Īpašie piedāvājumi, atlaižu kodi, kuponi vai pastāvīgo klientu atlaižu programmas ir ierasta lieta interneta veikalos. Xnet.lv atlaides kods ļauj iepirkties lētāk un tas var noderēt ikvienam, kas vēlas iepirkties lētāk. Akcijas kods parasti tiek publicēts e-veikala mājaslapā vai tiek publiskots Xnet facebook lapā. Visbiežāk sastopamā akcija ir “bezmaksas piegāde” visām precēm vai precēm no noteiktas pirkuma vērtības – 40 EUR, 50 EUR. Šobrīd spēkā esošās akcijas meklējiet veikala tīmekļa vietnē. Papildus tam īpašas atlaides var sniegt veikala sadarbības partneri.

Populārākās preču kategorijas

Veikals Xnet.lv ir pilna spektra ikdienas patēriņa (nepārtikas) preču interneta veikals. Pircējiem ir iespēja nopirkt datorus, sadzīves tehniku, dvieļus, rotaļlietas, apkures ierīces, dārza preces, apģērbu un vēl daudz ko citu. Galvenās preču kategorijas un to piemēri:

  • Elektronika (putekļu sūcējs, veļas mašīna, mobilie telefoni, televizori, bezvadu austiņas, tvaika nosūcēji);
  • Virtuvei un mājai (aizkari, sadzīves tehnika, gultas veļa, virtuves iekārtas);
  • Mēbeles un interjers (virtuves iekārtas, plaukti, stūra dīvāni, bāra un atpūtas krēsli);
  • Dārza preces un instrumenti (dārza šķēres, siltumnīcas, zaru smalcinātāji);
  • Atpūtai, sportam un veselībai (trenažieri, bumbas, velosipēdi, vitamīni, daiļliteratūra);
  • Mode un skaistums (ādas un matu kopšanas līdzekļi, smaržas);
  • Bērniem (bērnu rotaļlietas, skolas somas).

Atšķirībā no citiem interneta veikaliem, kas piedāvā iepirkties tikai savā tiešsaistes platformā, Xnet.lv ir padomājis arī par tiem, kas ar internetu ir uz Jūs. Visiem Latvijas iedzīvotājiem, kas to vēlas ir iespējams pieteikties un reizi mēnesī saņemt Xnet preču katalogu pa pastu. Šeit iespējams izvēlēties vajadzīgās preces un pasūtīt tās pa telefonu, kas var būt sevišķi aktuāli pensionāriem un vecāka gadagājuma cilvēkiem.

Atsevišķos gadījumos, kad kārotās preces nav atrodamas šajā tiešsaistes tirdzniecības platformā, ir vērts aplūkot aliexpress katalogu latviski. Šim katalogam nav saistības ar Xnet, taču tas nodrošina iespējas iepirkties ārzemēs tiem, kas nevar atrast meklēto Latvijā.

Apmaksas veidi un norēķināšanās kārtība

Iepērkoties Xnet, pircējiem tiek piedāvāts maksāt skaidrā naudā (preci saņemot), caur internetbanku vai ar bankas karti. Tiem, kas vēlas iegādāties vērtīgākas preces, bet nevar veikt maksājumu vienā reizē ir iespēja pieteikties līzingam.  

Iepirkties Xnet.lv mājaslapā var ar vai bez reģistrācijas. Jebkurā gadījumā pirms pasūtījuma veikšanas būs jānorāda vārds, uzvārds, mobilais tālrunis un e-pasts. Pircējiem, kas vēlas nākotnē piekļūt savai pirkumu vēsturei ne tikai e-pastā, bet arī veikala mājaslapā, ir vērts reģistrēties kā jaunam lietotājam. Lietotāja profila izveidošana arī ļaus nākotnē saņemt īpašos piedāvājumus un ziņas par atlaižu kodiem.

Serviss un garantija

Gandrīz ikvienai nepārtikas precei, kas tiek tirgota Latvijas teritorijā ir spēkā 2 mēnešu garantija. Izņēmums ir preces, kuru lietošana jau sākotnēji ir paredzēta īsākam termiņam. Preču garantijas remontu nodrošina ražotāju autorizēti pārstāvji Latvijā. Daļa ražotāju var izvēlēties nodrošināt garantiju ilgāk par 24 mēnešiem. Juridiskām personām garantijas laiks parasti ir saīsināts līdz vienam gadam. Papildus ziņas par garantijas nosacījumiem varat uzzināt xnet.lv mājaslapā.

Atsauksmes un sūdzības

Esat iepirkušies šajā interneta veikalā un vēlaties par to pastāstīt citiem? Xnet atsauksmes un sūdzības palīdzēs citiem pircējiem pieņemt izsvērtāku un pārdomātāku lēmumu. Atsauksmju publicēšana iespējama, izmantojot savu sociālo tīklu profilu vai ar Pirkt profilu.  

0 Comments

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *