Kontakti
Adrese: Plieņciema 16, Mārupe, LV-2167
Tel. 64685044
E-pasts [email protected]
 
Mājaslapa: www.trodo.lv
Rekvizīti
Firma: SIA “TRODO”
Reģ. nr.: 40103904244
Darba laiks (klientu apkalpošana)
Pr. – Pkt. 9:00-19:00
Sestdienās 10:00-15:00
Piegādes cenas
Bezmaksas (birojā)
Piegāde uz adresi – 5 EUR
Izņemšanas punktos – 1,39 EUR
Uzzināt vairāk par piegādi
Apmaksa
skaidrā naudā
pārskaitījums
bankas karte
Paypal
Uzzināt vairāk par apmaksu

Veikals Trodo

Internetveikala Trodo darbība Latvijā ir izvērsta jau vairākus gadus un šajā laika posmā tas ir spējis kļūt par vienu no valsts lielākajiem auto rezerves daļu e-veikaliem. Uzņēmums lepojas, ka spēj nodrošināt ātru pasūtījumu apstrādi un pārdod auto daļas,  kas ir vienlīdzīgas vai pat pārspēj oriģinālās rezerves daļas. Preces pasūtot internetā, kurjers tās piegādās uz jebkuru vietu Latvijā. Papildus tam visām precēm ir ražotāja garantija un iespēja tās atgriezt atpakaļ 30 dienu laikā.

Statistika liecina, ka SIA “Trodo” pārstāvētais veikals pēc apmeklētāju skaita ir viens no populārākajiem Latvijā. To pārspēj vienīgi univērsālie e-veikali, piemēram, 220 vai 1a, kas tirgo plaša patēriņa preces.

Akcijas

Atlaides, akcijas, lojalitātes programmas, akcijas kods un kuponi – jebkura veikala mārketinga instruments, lai pievilinātu jaunus un noturētu vecos klientus. Biežāk pieminētā veikala Trodo akcija ir “bezmaksas piegāde” uz omniva pakomātiem. Šāds piedāvājums nav spēkā katru dienu, taču tie, kas seko jaunumiem uzņēmuma mājaslapā, facebook lapā vai ir reģistrējušies jaunumu saņemšanai e-pastā noteikti to sagaidīs. Šādas akcijas parasti ir spēkā ierobežotu laiku un, lai to izmantotu pasūtījuma summai ir jāsasniedz noteiktu slieksni – 20 EUR, 30 EUR vai 50 EUR. Situācijās, kad ir salūzis transporta līdzeklis un nepieciešams auto remonts, akcijas neviens negaidīs. Savukārt tie, kas lēnām atjauno savu spēkratu vai veic regulārus pasūtījumus, ir vērts to izmantot.

Populārākās preču kategorijas

Veikals trodo.lv ir specializēts auto detaļas un aksesuāru tirdzniecības e-veikals. Pircējiem ir iespējams izvēlēties oriģinālās, analogas vai lētākas budžeta versijas detaļas vieglajiem pasažieru un vieglajiem komercauto.

 

Apmeklējot šo veikalu, jūs varat nopirkt auto rezerves daļas un piederumus šādās kategorijās:

 • Dzinējs
 • Izplūde
 • Filtri
 • Bremzes
 • Dzesēšana
 • Elektroiekārtas
 • Apsilde un ventilācija
 • Apgaismojums
 • Virsbūve un salons
 • Šasija un stūres mehānisms
 • Degvielas sistēma
 • Transmisija un piedziņa

Klienti katru dienu iegādājas visdažādākās detaļas un aksesuārus, t.sk. šādas preces – akumulatori, instrumenti, riepas, diski, auto lukturi, katalizators, kvēpu filtrs. Šeit atradīsiet arī auto ķīmiju, amortizatorus, bremžu klučus, auto paklājus, auto logu slotiņas un citus sīkumus.

Situācijās, kad auto katalogā kaut ko nav iespējams atrast, vienmēr ir iespējams aizrakstīt vai piezvanīt uzņēmuma pārstāvjiem. Iespējams, ka kādu no meklētajām detaļām var pasūtīt no ārzemēm. Lai arī ārzemju veikali, mēdz piedāvāt zemākas cenas, tomēr Trodo nodrošinātā 30 dienu garantija preču atgriešanai ir bonuss, ko pasūtot detaļas no ārzemēm neatradīsiet. Arī piegāde no vietēja veikala vienmēr būs daudz ātrāka nekā no citām valstīm.

Apmaksas iespējas un norēķinu kārtība

Veikala Trodo klientiem tiek piedāvātas iespējas apmaksāt preces visdažādākajos veidos – klātienē vai internetā:

 • Skaidrā naudā (preci saņemot birojā vai no kurjera visā Latvijā).
 • Ar pārskaitījumu (internetbanka vai bankas filiāle).
 • Ar bankas karti (internetā, birojā).
 • Ar Paypal (maksājot internetā).

Lai iegādātos preces internetā, būs nepieciešams reģistrēties veikala mājaslapā. To iespējams izdarīt uzreiz vai pēc preces atlasīšanas meklēšanas katalogā. Reģistrācijas process ir vienkāršs un tiek prasīta tikai būtiskākā kontaktinformācija. Pēc pirkuma apmaksas tā tiek piegādāta uz klienta adresi vai pakomātu maksimāli ātri.

Serviss un garantija

Saskaņā ar Latvijas likumiem privātpersonām, kas iegādājas preces internetā ir 14 dienu atteikuma tiesības. Trodo iet soli tālāk un ļauj atgriezt preces 30 dienu laikā pēc to saņemšanas, pie nosacījuma, ka prece nav bojāta vai nolietota. Papildus tam visām auto detaļām ir piemērojama 24 mēnešu garantija (uz atsevišķām precēm var būt spēkā zemāki garantijas nosacījumi). Juridiskām personām garantijas laiks var būt ierobežots.

Plašāku informāciju par garantijas nosacījumiem varat saņem, sazinoties ar trodo.lv mājaslapā norādītajiem klientu apkalpošanas speciālistiem.

Atsauksmes un sūdzības

Te iespējams pievienot savu pieredzi, iegādājoties preces šajā veikalā. Trodo atsauksmes un sūdzības internetā vairumā gadījumu ir pozitīvas vai neitrālas. Jāņem vērā, ka pievienoto atsauksmju patiesuma pārbaude ir praktiski neiespējama, jo cilvēki publicējot savu pieredzi nemēdz norādīt savu īsto kontaktinformāciju. Portālā Pirkt.lv iespējams publicēt atsauksmes par veikaliem, reģistrējoties ar sociālo tīklu profiliem, citiem autentifikācijas līdzekļiem vai pēc reģistrācijas.

0 Comments

Pievienot atsauksmi vai sūdzību