RDveikals.lv

Kontakti
Juridiskā adrese:  Buļļu 51c, Rīga
Tel.66778899 (e-veikals), 66165555 (klientu serviss)
E-pasts [email protected]
Skype: rdveikals.lv
Mājaslapa: www.rdveikals.lv
Rekvizīti
Firma: SIA “MK Trade”
Reģ. nr.: 40103299982
Darba laiks (konsultantiem)
Pr. – Pkt. 9:00-18:00
Sest., Sv. Brīvs
Piegādes cenas
Bezmaksas (uz RD Electronics veikalu)
Piegāde uz adresi no 4 eur
Izņemšanas punktos no 2 eur
Uzzināt vairāk par piegādi
Apmaksa
skaidrā naudā
ar pārskaitījumu
ar norēķinu karti veikalā vai pie kurjera
līzings
On-line apmaksa (Swedbank, SEB klientiem)

RD Veikals

Plašs sadzīves un elektropreču veikals ar filiālēm visā Latvijā – Rīga, Liepāja, Jelgava, Valmiera, Rēzekne, Daugavpils, Ogre, Aizkraukle, Gulbene, Talsi, Tukums un citās lielākajās pilsētās. Atšķirībā no citiem interneta veikaliem, Interneta veikals – rdveikals.lv koncentrējas tieši uz elektrotehnikas precēm. Galvenās kategorijas: datortehnika un biroja tehnika, telefoni, tv, elektronika, foto, audio un video tehnika, sadzīves tehnika, kā arī elektrotehnika, kas paredzēta veselības un skaistuma uzturēšanai. 

Atlaižu kupons

Rdveikals atlaižu kods 2020. un arī citus gadus dod tiesības iegādāties preces ar atlaidi. Lai saņemtu kuponu, jums ir iepriekš jāiegādājas kāda prece vai jāseko veikala rīkotajām atlaidēm. Visbiežāk atlaides var sagaidīt uz kādiem valsts vai gadskārtu svētkiem. Papildus akcijas gaidāmas brīžos, kad veikals vēlas strauji kāpināt pārdošanas apjomus. Ja meklējat atlaižu kodus, ir vērts ielūkoties mājaslapā vai pieteikties jaunumiem un saņemsiet aktuālāko informāciju savā epastā. 

Datori un mobilie telefoni

Datortehnika ir vajadzīga birojam, mājai un arī spēlēm. Rdelectronics piedāvā plašu datoru un mobilo telefonu klāstu, t.sk. daudzu kārotos Apple Iphone telefonus. Pieejami arī populārie Huawei, Xiaomi, Samsung, Caterpillar, LG un citu firmu ražojumi kā arī to aksesuāri. 

Apmaksas iespējas un norēķinu kārtība

Klientiem iespējams norēķināties ar kredītkarti, debetkarti, skaidrā naudā, ar bankas pārskaitījumu vai iegādāties preces uz nomaksu. Bezprocentu līzings ir populārs risinājums situācijās, kad vēlaties saņemt preci uzreiz, bet maksāt par tās iegādi ilgākā laika periodā. Lai darījums būtu izdevīgs, izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu noteiktā termiņā. 

Serviss un garantija

RDElectronics ir viens no lielākajiem elektrotehnikas mazumtirdzniecības izplatītājiem Latvijā. Plašs preču klāsts un liels apjoms garantē pozitīvas sadarbības iespējas. Atšķirībā no mazajiem tirgotājiem, kuriem katra atgriezta prece rada neērtības, RDveikals tā ir standarta prakse un klientiem par to nav jāuztraucas. Visām fiziskajām personām elektrotehnikai tiek nodrošināta 2 gadu garantija. Papildus iespējams iegādāties pagarināto garantiju. Lai garantija būtu spēkā, saglabājiet pirkuma čeku un iepazīstieties ar nosacījumiem uz kuriem garantija neattiecas, piemēram, mehāniski bojājumi vai preces tīša bojāšana. Garantijas servisu nodrošina ražotāju licencēti remontservisi. 

Atsauksmes un sūdzības

RDveikals.lv atsauksmes pārsvarā ir pozitīvas. Ja tas tā nebūtu, RD Electronics nebūtu spējis strādāt Latvijā jau vairāk kā 10 gadus. Tirgojot ļoti daudzas preces lielā apjomā vienmēr var gadīties rūpnīcas brāķi, taču šādus gadījumus sedz garantija. Ja jums ir reāla pieredze sadarbībā ar RD Electronics interneta veikalu, kas varētu noderēt citiem lietotājiem, ierakstiet atsauksmēs. 

3 Comments

  1. Rd electronics veikals internetā ok, bet uz vietas piedāvājums ir daudz mazāks. Vilšanās.

    Reply
  2. Patīk,ka var aptaustīt preces uz vietas. Rdveikals atšķirībā no citiem uztur vēl savus veikalus. Ok, arī euronics vēl ir, bet pārējie pārvākušies tikai uz internetu.

    Reply
  3. Pirku Fuji fotoaparātu. Bija zemākā cena Latvijā.

    Reply

Pievienot atsauksmi vai sūdzību