RDveikals.lv

Kontakti
Juridiskā adrese:  Buļļu 51c, Rīga
Tel.66778899 (e-veikals), 66165555 (klientu serviss)
E-pasts info@rdveikals.lv
Skype: rdveikals.lv
Mājaslapa: www.rdveikals.lv
Rekvizīti
Firma: SIA “MK Trade”
Reģ. nr.: 40103299982
Darba laiks (konsultantiem)
Pr. – Pkt. 9:00-18:00
Sest., Sv. Brīvs
Piegādes cenas
Bezmaksas (uz RD Electronics veikalu)
Piegāde uz adresi no 4 eur
Izņemšanas punktos no 2 eur
Uzzināt vairāk par piegādi
Apmaksa
skaidrā naudā
ar pārskaitījumu
ar norēķinu karti veikalā vai pie kurjera
līzings
On-line apmaksa (Swedbank, SEB klientiem)

RD Veikals

Plašs sadzīves un elektropreču veikals ar filiālēm visā Latvijā – Rīga, Liepāja, Jelgava, Valmiera, Rēzekne, Daugavpils, Ogre, Aizkraukle, Gulbene, Talsi, Tukums un citās lielākajās pilsētās. Atšķirībā no citiem interneta veikaliem, Interneta veikals – rdveikals.lv koncentrējas tieši uz elektrotehnikas precēm. Galvenās kategorijas: datortehnika un biroja tehnika, telefoni, tv, elektronika, foto, audio un video tehnika, sadzīves tehnika, kā arī elektrotehnika, kas paredzēta veselības un skaistuma uzturēšanai. 

Atlaižu kupons

Rdveikals atlaižu kods 2020. un arī citus gadus dod tiesības iegādāties preces ar atlaidi. Lai saņemtu kuponu, jums ir iepriekš jāiegādājas kāda prece vai jāseko veikala rīkotajām atlaidēm. Visbiežāk atlaides var sagaidīt uz kādiem valsts vai gadskārtu svētkiem. Papildus akcijas gaidāmas brīžos, kad veikals vēlas strauji kāpināt pārdošanas apjomus. Ja meklējat atlaižu kodus, ir vērts ielūkoties mājaslapā vai pieteikties jaunumiem un saņemsiet aktuālāko informāciju savā epastā. 

Datori un mobilie telefoni

Datortehnika ir vajadzīga birojam, mājai un arī spēlēm. Rdelectronics piedāvā plašu datoru un mobilo telefonu klāstu, t.sk. daudzu kārotos Apple Iphone telefonus. Pieejami arī populārie Huawei, Xiaomi, Samsung, Caterpillar, LG un citu firmu ražojumi kā arī to aksesuāri. 

Apmaksas iespējas un norēķinu kārtība

Klientiem iespējams norēķināties ar kredītkarti, debetkarti, skaidrā naudā, ar bankas pārskaitījumu vai iegādāties preces uz nomaksu. Bezprocentu līzings ir populārs risinājums situācijās, kad vēlaties saņemt preci uzreiz, bet maksāt par tās iegādi ilgākā laika periodā. Lai darījums būtu izdevīgs, izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu noteiktā termiņā. 

Serviss un garantija

RDElectronics ir viens no lielākajiem elektrotehnikas mazumtirdzniecības izplatītājiem Latvijā. Plašs preču klāsts un liels apjoms garantē pozitīvas sadarbības iespējas. Atšķirībā no mazajiem tirgotājiem, kuriem katra atgriezta prece rada neērtības, RDveikals tā ir standarta prakse un klientiem par to nav jāuztraucas. Visām fiziskajām personām elektrotehnikai tiek nodrošināta 2 gadu garantija. Papildus iespējams iegādāties pagarināto garantiju. Lai garantija būtu spēkā, saglabājiet pirkuma čeku un iepazīstieties ar nosacījumiem uz kuriem garantija neattiecas, piemēram, mehāniski bojājumi vai preces tīša bojāšana. Garantijas servisu nodrošina ražotāju licencēti remontservisi. 

Atsauksmes un sūdzības

RDveikals.lv atsauksmes pārsvarā ir pozitīvas. Ja tas tā nebūtu, RD Electronics nebūtu spējis strādāt Latvijā jau vairāk kā 10 gadus. Tirgojot ļoti daudzas preces lielā apjomā vienmēr var gadīties rūpnīcas brāķi, taču šādus gadījumus sedz garantija. Ja jums ir reāla pieredze sadarbībā ar RD Electronics interneta veikalu, kas varētu noderēt citiem lietotājiem, ierakstiet atsauksmēs. 

4 Comments

 1. Rd electronics veikals internetā ok, bet uz vietas piedāvājums ir daudz mazāks. Vilšanās.

  Reply
 2. Patīk,ka var aptaustīt preces uz vietas. Rdveikals atšķirībā no citiem uztur vēl savus veikalus. Ok, arī euronics vēl ir, bet pārējie pārvākušies tikai uz internetu.

  Reply
 3. Pirku Fuji fotoaparātu. Bija zemākā cena Latvijā.

  Reply
 4. 18.08.2021 veicu pasūtījumu internetveikalā – 3 preces par € 285.96, t.sk. € 9.99 par piegādi ar kurjeru un veicu pilnu samaksu caur internetbanku. Veikala lapā pie precēm bija norādīts, ka pieejamas ar kurjeru 20.08. 21.08 saņēmu sms, ka piegāde būs 27.08. Zvanot uz info tālruni, man atbildēja, ka “kļūda sistēmā”, un piegāde būs 23.08. Šodien, 20.08 man zvanīja no uzņēmuma, ka piegāde būs 24. vai 23.08, pret ko neiebildu. Pēc tam sekoja ļoti uzmācīgs un agresīvs mēģinājums pierunāt mani iegādāties papildus garantiju jeb apdrošināšanu. Arī tad, kad biju skaidri atbildējusi, ka to nevēlos, šis uzmācīgais piedāvājums turpinājās. Tomēr atteicu, un saruna beidzās. Pēc pāris minūtēm zvanīja tā pati persona un paziņoja, ka bijusi kārtējā “kļūda sistēmā”, un es savu pasūtījumu saņemšu 30.08 (tātad 10 dienas vēlāk kā internetveikalā norādītais termiņš), jo neesot pieejams virtuves kombains. Nav šaubu, ka tā bija “atriebība” par atteikumu iegādāties papildus garantiju, jo internetveikalā joprojām šis kombains uzrādās kā pieejams piegādei ar kurjeru 23.08. Pateicu, ka atsakos no visa pasūtījuma un vēlos nekavējoties saņemt atpakaļ samaksāto naudu. Uz ko saņēmu atbildi, ka nauda tiks atgriezta 3-14 (!!!) dienu laikā. Tātad es esmu spiesta uz 2.5 nedēļām kreditēt šo uzņēmumu ar gandrīz 300 EUR, kas ir acīmredzami negodīga komercprakse.
  Zvanot uz info tālruni, jau cita persona uz manu norādi, ka veikala lapā joprojām kombains uzrādās kā pieejams 23.08, man nelaipna persona atbildēja, ka tas esot veikalā, kas ir meli, jo norādīts bija ‘pieejams ar kurjeru par €9.99 no 23.08’. Pēc tam persona turpināja melot, ka piegāde pārcelta, jo esmu pasūtījusi vairākas preces un kombainu vien es varētu dabūt 23.08, kaut gan iepriekšējā persona teica, ka tieši kombains nav pieejams līdz 30.08.
  Tādējādi man šobrīd nav ne naudas, ne preces.
  RD Electronics ir izdarījis šādus pārkāpumus:
  – agresīva komercprakse, cenšoties uzspiest iegādāties to, ko pircējs nevēlas iegādāties;
  – pircēja apzināta maldināšana internetveikalā par piegādes termiņiem;
  – negodīga komercprakse, nepamatoti aizturot samaksāto naudu situācijā, kad nespēj vai nevēlas izpildīt pasūtījumu

  Reply

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *