Kontakti
Adrese: Daugavgrīvas iela 45, Rīga, LV-1007
Tel. 67464999, 28330222
E-pasts shop@neo.lv
Fakss  67500361
Mājaslapa: www.neoshop.lv
Rekvizīti
Firma: AS “NEO”
Reģ. nr.: 40003011294
Darba laiks
(konsultācijas, preču izsniegšana)
Pr. – Pkt. 9:00-19:00
Brvd. Nestrādā
Piegādes cenas
Bezmaksas (uz vietas birojā)
Piegāde uz adresi no 4 -20 eur (atkarībā no svara un izvēlētā piegādātāja)
Izņemšanas punktos no 1,99 eur
Uzzināt vairāk par piegādi
Apmaksa
skaidrā naudā vai pārskaitījums
norēķinu karte
dāvanu karte
līzings
Uzzināt vairāk par apmaksu

NeoShop

Interneta veikals Neoshop.lv Latvijā strādā jau 15 gadus un šajā laikā ir pamanījies kļūt par vienu no lielākajiem valstī. Kopš savas darbības pirmsākumiem tas atrodas vienā un tajā pašā vietā – Daugavgrīvas 45, Rīgā. Uzņēmums, kas spēj darboties e-komercijā tik ilgstoši noteikti kaut ko dara pareizi, jo pretējā gadījumā tas jau sen būtu bankrotējis, taču A/S “Neo” piederošais e-veikals turpina pastāvēt aizvien pieaugošas konkurences apstākļos.

Pircēji ir dažādi, taču lielākā piekrišana tiek dota šādām preču grupām – audio, tv un video tehnika, sadzīves un virtuves tehnika, dārza tehnika, mēbeles, zoo preces, sporta inventārs un preces atpūtai dabā vai dažādiem hobijiem.

Klientiem iespējamas dažādas apmaksas iespējas, t.sk. skaidrā naudā, ar karti vai caur internetbanku. Iepirkšanās internetā var būt ātra, ērta un izdevīgāka nekā iepirkšanās parastā veikalā. Bezmaksas piegāde šajā veikalā, lielākoties, nav pieejama, taču sadarbība ar dažādiem piegādes servisiem DPD, Ekspresspasts, Omniva, Venipak, NeoShp piegāde un Latvijas pasts nodošina plašas izvēles iespējas. Ja nevēlaties maksāt par piegādi nemaz, preci ir iespējams saņemt bezmaksas uzņēmuma birojā.

Preču atgriešana un garantija

Saskaņā ar Latvijas likumiem veikals Neoshop nodrošina pircējiem iespēju atgiezt preces 14 dienu laikā pēc to iegādes. Attiecībā uz garantijas termiņiem – privātpersonām šeit ir spēkā standarta garantija 24 mēnešu garumā, pie noscījuma, ka klients saglabā pirkuma apstiprinājuma dokumentu.

Atlaižu kods

Neoshop atlaižu kupons sniedz iespēju iegādāties preces lētāk. Atlaižu kodi var tikt piešķirti pastāvīgiem klientiem un tie mēdz būt pieejami arī svētkos. Piemēram, valsts dzimšanas dienā noteiktām precēm bija pieejama 18% atlaide ar kodu NEOSHOP-18NOV. Līdzīgas atlaides var būt spēkā arī citās reizēs, tādēļ ir vērts pirms pirkuma veikšanas painteresēties par pašreiz spēkā esošajām akcijām.

Atsauksmes un sūdzības

15 gadu laikā uzņēmumam ir bijuši tūkstošiem klientu, taču visi, protams, grib zināt detaļas. Lai arī ārzemju veikali nereti var piedāvāt zemākas cenas, tomēr ir ļoti daudzas preces, kuras ir lētāk pirkt Latvijā, turklāt tās varēsiet saņemt daudz ātrāk. Mēs apkopojam reālu lietotāju pieredzi. Ja tev ir, ko teikt, ieraksti savas neoshop atsauksmes un palīdzi citiem pieņemt labāku izvēli.

1 Comment

  1. Kāda jēga no veikala, kurā nav tik lēti kā citur? Varbūt, ja dzīvo Daugavgrīvas ielā, tad savādāk, turpat pie mājām tā teikt.

    Reply

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *