Dāvanu Serviss

Kontakti
Kr. Valdemāra iela 118, Rīga, LV-1013
Tel. 2669 9899
E-pasts info@davanuserviss.lv
Mājaslapa: www.davanuserviss.lv
Rekvizīti
Firma: SIA “Dāvanu Serviss”
Reģ. nr.: 40003988724
Darba laiks (birojs)
Pr. – Pkt. 09:00-17:00
Brīvdienās
Piegādes cenas
Veikalā un e-pastā (eDāvana) – bez maksas
Omniva pakomāts- 2,88 eur, Latvijas pasts – 1,50 eur
Ar kurjeru – 6 eur
Uzzināt vairāk par piegādi
Apmaksa
skaidrā naudā – pērkot veikalā
pārskaitījums
norēķinu karte
Paypal

Dāvanu Serviss

Iespējams, lielākais piedzīvojumu dāvanu karšu pārdevējis Latvijā, kura piedāvājumā ir vairāk kā 1000 dažādas dāvanas. Uzņēmums pārdod izklaides un atpūtas jebkurai svētku reizei (dzimšanas diena, vārda diena, kāzas, kristības, māmiņdiena, vecpuišu, vecmeitu ballīte, sieviešu diena, Līgo, Ziemassvētki, valentīndiena u.c.). Pircējiem iespējams iegādāties dāvanas internetā vai dāvanu servisa veikalos tirdzniecības centros visā Latvijā.

Atlaižu kods

“Dāvanu Serviss” atlaižu kodi dod iespējas nopirkt dāvanu komplektu vai kādu citu dāvanu karti ar 10% vai 15% atlaidi. Atlaides nav regulāras un tās tiek izziņotas uzņēmuma sociālajos tīklos – facebook, instagram. Atsevišķos gadījumos atlaides kods var būt pieejams ISIC vai kādas citas lojalitātes kartes īpašniekiem.

Rezervācija

Gardēžu piedzīvojums, romantiska atpūta pārim vai dāvana dzimšanas dienā otrai pusītei – dāvanas ir dažādas. Nopērkot dāvanu karti tā ir jāizlieto 12 mēnešu laikā. Tas nozīmē, ka derīguma termiņš ir viens gads no tās iegādes brīža.

Pēc dāvanu kartes iegādes (veikalā) vai internetā (eDāvana) dāvinātājam vai dāvanas saņēmējam ir jāveic rezervācija. To var izdarīt 2 veidos. Pirmkārt, sazinoties ar pakalpojumu sniedzēju (kontaktinformācija ir norādīta uz dāvanu kartes vai ir atrodama davanuservisa mājaslapā sadaļā “Pārbaudīt dāvanas kodu”). Gadījumos, kad pakalpojumu nodrošina SIA “Dāvanu Serviss” par rezervāciju jāsazinās ar uzņēmuma administrāciju.

Apmaksas iespējas un norēķinu kārtība

Samaksāt par dāvanām iespējams skaidrā naudā (pērkot veikalā), bezskaidrā naudā (ar bankas karti, ar pārskaitījumu vai Paypal), maksājot internetā.

Atsauksmes un sūdzības

Uzņēmuma vairāk kā 10 gadu pastāvēšanas vēsturē tā pakalpojumus ir izmantojuši tūkstošiem cilvēku. Šī iemesla dēļ Dāvanu Serviss atsauksmes mēdz būt dažādas, taču vairumā gadījumu tās ir pozitīvas. Pievienojiet arī savas sūdzības un atsauksmes, lai citi ir informēti par jūsu pieredzi.

2 Comments

  1. DāvanuServiss palīdzēja atrast dāvanu karti internetā. Saņēmu epastā, nekāda cita saskare ar viņiem nesanāca. Kad saņēmu dāvanu karti, vajadzēja zvanīt uz spa numuru. Tur viss bija zolīdi.

    Reply
  2. Kāda jēga pirkt kaut ko davanuserviss.lv internetā, ja veikalā var nopirkt viņu kartiņas smukos iepakojumos bez papildus maksas? Internetā vajadzētu dod kādu papildus atlaidi, bet viņi nedod.

    Reply

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *