Grūtnieču Apģērbs (arī jaunajām māmiņām)

Apģērbs Grūtniecēm

Bērna gaidīšana ir īpašs laiks ikvienas sievietes dzīvē. Šajā periodā Tu vari atļauties vairāk, jo tevī aug jauna dzīvība. Grūtniecības periodā grūtnieču apģērbs ir vajadzīgs praktiski visām topošajām māmiņām. Īpašas drēbes var būt vajadzīgas arī jaunajām māmiņām pēc bērna piedzimšanas, lai atvieglotu zīdaiņa barošanu un joprojām izskatītos satriecoši.

Grūtnieču bikses, barošanas krūšturi, grūtnieču bikses, speciāla apakšveļa, grūtnieču kleitas un svārki – ir vesela virkne apģērbu un aksesuāru, kas palīdz justies ērtāk un izskatīties labāk. 

Atceries – grūtniecības periods ir īpašs laiks un pats svarīgākais ir izmantot katru brīvo mirkli, lai pagulētu. jaundzimušais prasa ļoti lielas rūpes un izvēloties apģērbu, pievērs uzmanību, lai tas būtu ērts, viegli kopjams un pašai patiktu. Esot kopā ar zīdaini drēbes novārtās ļoti ātri, līdz ar to būtu neprāts pirkt apģērbu, kas radīs papildus raizes. 

Iesakam ieskatīties arī sadaļās – sieviešu apģērbs un vīriešu drēbes, jo arī kungiem grūtniecības periods ir īpašs laiks. Nereti tēvi pieņemas svarā vienlīdz ātri kā grūtnieces. Iespējams, viņi šādā veidā solidarizējas ar savām mīļotājām, bet varbūt ir gudri un uzkrāj rezerves grūtākiem periodiem, kad gulēšanai atliks mazāk laiks. 

Grūtnieču apģērbs internetā piejams lētāk un izdevīgāk kā pērkot veikalos Rīgā un ctur Latvijā. Internetā iespējams iegādāties jaunas drēbes lietotu drēbju cenā.