Aliexpress – Omniva

Omniva ir viens no lielākajiem pasta un dažādu paku piegādātājiem servisiem Latvijā. Savukārt aliexpress ir Latvjas iedzīvotāju populārākais interneta veikals. Abas puses ir noslēgušas sadarbības līgumu, kura ietvaros daļa no aliexpress precēm tiek piegādāta uz omnivas pakomātiem.

Vai bezmaksas piegāde sūta uz Omniva?

Iepērkoties aliexpress, mēs katrai precei varam izvēlēties dažādus piegādes veidus. Standarta variantā veikals piedāvā piegādāt preci ar Ķīnas pastu (China Post). Atkarībā no preces vērtības tiks piegādāts reģistrēts vai nereģistrēts sūtījums. Bezmaksas piegādes patīk visiem, taču šajā variantā ir jārēķinas ar ilgāku piegādes laiku (līdz 48 dienām). Izvēloties kā piegādātāju China Post, Omniva neiesaistās.

Kā saņemt aliexpress sūtījumu uz Omniva pakomātu?

Saņemt aliexpress sūtījumu uz Omniva pakomātu ir iespējams pircējiem, kas kā piegādes formu izvēlas “Aliexpress Standart Shipping“. Atkarībā no preces svara par šādu piegādes veidu būs jāpiemaksā vairāki eiro. Cilvēki, kas nevēlas doties uz pastu un dzīvo netālu no pakomāta, izvēlas piemaksāt, lai saņemtu sūtījumu no aliexpress pakomātā.

Svarīgi – preces vērtībai pārsniedzot 22 eur, Latvijas iedzīvotājiem ir jāmaksā PVN. Šādā scenārijā sūtījums tiks sūtīts caur Latvijas pastu un pakomātā to nevarēs izņemt.

 

Aliexpress latviešu valodā

Palīdz atrast vajadzīgās preces ātrāk un vieglāk. 

Kā aliexpress sūtījumi ierodas Latvijā?

Lietotāju atsauksmes liecina, ka, izvēloties “Aliexpress Standart Shipping” sūtījumi uz Latviju iet caur Omnivas šķirošanas centru Igaunijā. Protams, pie nosacījuma, ka netiek pārsniegts PVN slieksnis, jo tad būs jādodas uz Latvijas pastu.

Vai es varu izvēlēties Omniva pakomātu kā piegādes formu, iepērkoties aliexpress?

Nē, aliexpress pasūtīšana ir gana sarežģīts process, kura ietvaros prece tiek pārkrauta vairākas reizes un servisu nodrošina vairāki piegādātāji. Omniva šajā piegādes ķēdē ir tikai pēdējais no posmiem un piegādā preces uz Latviju.

Kā piegāde notiek citās valstīs?

Veicot pirkumu, katram ir iespējams izvēlēties piegādes valsti. Katrā valstī va būt spēkā citi piegādas nosacījumi un darbojas citi servisa sniedzēji. Omniva pakomāti šobrīd darbojas visās trīs Baltijas valstīs – Latvija, Lietuva, Igaunija.