Dāvanas sievai

Dāvana, ko pasniegsi sievai ir īpaši svarīga, jo tas ir tavs tuvākais un svarīgākais cilvēks šajā pasaulē. Dāvanu karte spa, masāžai, skaistumkopšanas salonā, romantiska atpūta viesnīcā diviem vai restorāna apmeklējums pārim – uzdāvini prieku un atslodzi no ikdienas gan viņai, gan sev. Sievietēm patīk justies skaistām un lolotām pat, ja ikdienā viņas to skaļi nesaka. Dāvinot jaunu pieredzi un patīkamas emocijas, tu ieguldi naudu attiecībās, kas ir uzskatāms par ilgtermiņa ieguldījumu vai investīciju ar pozitīvu atdevi nākotnē.

Lieliska dāvana sievai ir vajadzīga kāzu gadadienā, dzimšanas dienā un vēlams arī jūsu satikšanās dienā. Rūpīgi vīri neaizmirst apdāvināt sievas arī savu bēnu dzimšanas dienās, jo tieši sieva ir ļāvusi viņiem turpināt sevi un ir piešķīrusi dzīvei paliekošo jēgu. Ja nevēlaties dāvināt piedzīvojumus un nav labas idejas, ko dāvināt, apsveriet iespēju uzdāviniet dāvanu karti rotaslietu vai apģērbu veikalā. Tas neizsauks tik lielu sajūsmu, taču būs vismaz daļēji trāpīts mērķi.

Sievietes mīl ar acīm, taču vēl vairāk ar ausīm. Šī iemesla dēļ ir svarīgi ne tikai izdomāt, ko dāvināt, bet arī saprast, kā dāvināt. Sarīko nelielus svētkus, palīdzi viņai justies īpašai. Pasniedzot dāvanu, saki jaukus vārdus un pasaki, cik ļoti viņa tev ir svarīga un īpaša. Neaizmirsti arī par ziediem. Arī tās sievietes, kas saka, ka viņām nepatīk grieztie ziedi ir laimīgas tos saņemot un vēlāk stāsta savām draudzenēm, cik skaistu pušķi vīrs uzdāvinājis.

Palīdzi viņai sevi mīlēt vairāk

Vairāk kā 300 arī pēdējā brīža dāvanas (saņem e-pastā, izlieto 12 mēnešu laikā)