Aliexpress Euro

Ķīnas interneta veikals Aliexpress Latvijā ir ļoti populārs, bet reizēm ir lietas, ko varētu uzlabot, piemēram, valūtas izvēli. Nereti, ieejot aliexpress mājas lapā, visas preču cenas tiek rādītas ASV dolāros (USD), nevis eiro (EUR), kas apgrūtina iepirkšanos. Iespējams, ka brīžos, kad abu valūtu kurss ir 1:1, tas nerada sarežģījumus. Lielākoties, tomēr kurss ir atšķirīgs un, redzot cenas dolāros, ir grūti saprast, cik tad prece maksā. Turpretim situācijās, kad vienu datoru lieto vairāki mājsaimniecības locekļi vai izmantojot to publiskā vietā, piemēram, bibliotēkā var būt iestatīta vēl kāda cita valūta. Par laimi šo nebūšanu var ļoti viegli novērst.

Valūtas nomaiņa Aliexpress uz euro

Lapas augšējā labējā malā, atrodiet valsts karodziņu. Ja tur nav redzams Latvijas karogs, valodas izvēlne un beigās EUR, tad nomainiet to uz jūsu izvēlēto variantu (skat. attēlu zemāk).

Kādēļ ir jāizvēlas eiro valūta?

Pieņemot, ka algu saņemat eiro un par pirkumu maksāsiet eiro valūtā, ir svarīgi pie valūtām norādīt tieši EUR. Pretējā gadījumā pastāv iespēja, ka, veicot pirkumu ,Aliexpress vai banka konvertēs jūsu naudu uz citu valūtu. Šādas papildus darbības savukārt draud ar papildus komisijas maksu par naudas konvertācijas pakalpojumiem. Vai jums to vajag? Visticamāk, ka nē, tādēļ tiem, kas dzīvo Latvijā vai citā ES valstī būtu jānorāda eiro kā galvenā izvēle vienmēr.