LOL lelles

Iepriecini savu meitiņu vai kādu citu sapņotāju ar pasaulē populārajām L.O.L. lellēm vai to līdziniecēm.

 

Kas ir L.O.L. lelles un, kam tās ir paredzētas?

  • Jums ir meita, kas iet pirmsskolā (bērnudārzā) vai skolas pirmajās klasēs. Ar lielu varbūtību varam pieļaut, ka viņa un viņas draudzenes gribētu sev L.O.L. lelli. Tā ir lellīte ar lielu galvu un lielām acīm. Lelle var kustināt rokas, kājas un grozīt galvu, turklāt tai var mainīt tērpus un aksesuārus. Dažas lellītes aukstā vai siltā ūdenī arī maina krāsu. Lai pilnībā saprastu, kas ir lol lelle, aplūkojiet attēlus, jo labāk ir vienu reizi redzēt nekā simts reizes dzirdēt.
  • L.O.L. lelles bērni izmanto savās rotaļās, izspēlējot dažādas dzīves situācijas, amatus un pienākumus. Meitenēm patīk pārģērbt lellītes dažādos tērpos. Papildus iespējams iegādāties arī aksesuārus – mazās māsas, brāļus, somas, kleitas, mājas, veikalus, uzlīmes, rotājumus ar kuriem spēles padarīt interesantākas. Protams, šādus aksesuārus vecāki var pagatavot arī paši, padarot LOL lelli īpašu. Tas var kļūt par piedzīvojumu visai ģimenei.
  • Bērniem patīk kolekcionēt priekšmetus un katra nākamā paaudze kolekcionē savas lietas. Šobrīd jaunas meitenītes visā pasaulē kolekcionē LOL lelles un savā starpā spēlējas ar tām.
  • Ražotāji katru lelles sēriju veido nedaudz atšķirīgu, pieskaņotu citai tēmai, turklāt katrā sērijā var būt līdz pat 20 lellītēm. Piemēram, lelle sportiste, pasaku tēls, disko zvaigzne u.c. Ērtākai pārnēsāšanai lelli kopā ar tās aksesuāriem var ievietot atpakaļ bumbā. Labā ziņa – lellītes un aksesuāri ir salīdzinoši lēti un nebūs jālauza galva par to, ko dāvināt. Vienmēr būs trāpīts desmitniekā. 

L.O.L. pārsteigumi

  • LOL lelles pārdod iepakotas necaurspīdīgā bumbā (pārsteiguma bumba) un pirms tās atvēršanas nav zināms, kāda lellīte būs iekšā. Tas ir interesanti un aizraujoši, līdzīgi kā kinder surprise, taču vēl labāk. Lai atvērtu iepakojumu vispirms ir jānoplēš vairākas papīra kārtas, jāizlasa slepenas ziņas un jāizlasa slepenie simboli. Noslēpums par to kāda lellīte ir iekšā atklājas tikai pašās beigās.
  • Dažās lol bumbās var būt paslēpies L.O.L. kaķis – īpašs retums. Atsevišķi iespējams iegādāties arī L.O.L. dzīvniekus (sērija “fuzzy pets”). Pēc bumbas atvēršanas dzīvnieks ir jānomazgā un tikai tad var saprast, kas tas ir. 

Kur pirkt LOL lelles

Lellītes var iegādāties bērnu preču veikalos un internetā. Latvijā Lol lelles cena ir sākot no 8 eur, t.i.  2 – 3 reizes dārgāk kā ārzemēs. Daži vecāki un vecvecāki par šīm lellēm laika gaitā iztērē vairākus desmitus vai pat simtus eiro. Ja vēlaties ietaupīt, tad lelles var ērti pasūtīt ārzemju internetveikalā, sevišķi Aliexpress. Tur tās būs lētākas, plašākā izvēlē un ir pieejams arī liels skaits aksesuāru.

Ieteikums – pasūtiet vairākas lol lelles internetā un dāviniet tās meitas draudzenēm. Viņas būs priecīgas, bet jūs ietaupīsiet, jo nebūs jāpērk kāda nederīga rotaļlieta par vairāk kā 10, 20 eiro.